• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Keyifli Bir Maçtı :)

Firebeatz

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
76
4vs5 ile bu kadar olabildi :) [MENTION=75350]BlackStyle[/MENTION] Çok keyifli bi maçtı yeni olmamıza rağmen elimize sağlık :D

gsxCre2.png

kulelerin hepsinin gitmesine rağmen 15dakika defans uğraştık, son saldırıda yıktık-ezdik geçtik tabi :D

ADC Attack damage carry - Saldırı gücü taşıyıcısı aşağı kolidorda ( bot lane )oynar. istediğin herşeyi sorabilin ekledim nasıl olsa. :D

----------

Hile fixlendi dediler gördünmü sen hiç ? :D

Tatlım,bir oyuna hile gelirse bir daha gitmez.Fixlenir o hile ama yarın yenisi çıkar.Yarın bozulacak oyunu oynamanında bir mânası yok benim için ^^

silkroadda hile yoktu ne güzeldi bot var ama oda engellenemez bir şey metin2 knighta bakıyorum adamlar duvarlardan geçiyo speed hack falan var sroda hiç öyle bişey yoktu lolde aynı şekil script falan var bayadır ama onlar olağan şeylerdir ama tutupta pot/ulti/damage hileleri çıkarsa poku çıkar oyunun neyseki neti kapatıyorum da kurtuldum bunlardan net gelince de dota2 geçerim.

silkroadda hile yoktu ne güzeldi bot var ama oda engellenemez bir şey metin2 knighta bakıyorum adamlar duvarlardan geçiyo speed hack falan var sroda hiç öyle bişey yoktu lolde aynı şekil script falan var bayadır ama onlar olağan şeylerdir ama tutupta pot/ulti/damage hileleri çıkarsa poku çıkar oyunun neyseki neti kapatıyorum da kurtuldum bunlardan net gelince de dota2 geçerim.
Zaten pot var :D

Silkroad'ın yerini hiç bir oyun tutamaz ozan :)

Geri