• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Keyifli Bir Maçtı :)

Oyun içerisindeki rumuzum '' Dmc14 Dante '' herhangi bir sorunuz olur ise oyun hakkında buradan veya oyundan özel mesaj ile bana ulaşabilirsiniz :)

Tatlım,bir oyuna hile gelirse bir daha gitmez.Fixlenir o hile ama yarın yenisi çıkar.Yarın bozulacak oyunu oynamanında bir mânası yok benim için ^^

Profesyonel düşünmeni öneririm

Düşük eloda öyle şeyler normal millet kazanmak istiyor exploiti görüyor kullanıyor banwave'de banlanıyor.

Bu script bol vb hileleri burada kullanan arkadaşlarda var malesef bide prof oyuncuyum diye millete burda bilgi vermeye çalışıyorlar isimv ermeyim bilen biliyordur zaten.

Lol de genelde durmuyo hileler sezon 2 den beri oynuyorum henuz denk gelmedi direkt tespit ediliyo yada ss video vs ile reportlaninca geregi yapiliyo

Geri