• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kha'Zix akıyor :D

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
Dakika 12'de 4-0'dı skorum,Yasuo 1 kere pentamı 1 kere quadra mı çaldı :(

eNl67Q.png

Haydar yerine sihiriçen alıcaktın karşıya göre daha uygun olurdu bite

Magic Ressist botları lissandraaya karşı CD çok gereksiz olmuş

Hiç çakmıyorum abi şu oyunu ama video felan izliyorum oynayanlarla felan eğleniyorum. :D

Hiç çakmıyorum abi şu oyunu ama video felan izliyorum oynayanlarla felan eğleniyorum. :D
İlk başta o kadar ön yargılıydım , o kadar bilgisizdim ki oyun hakkında yani ben bile birşeyler öğrendiysem sen mutlaka 1 2 güne penta yaparsın :)

İlk başta o kadar ön yargılıydım , o kadar bilgisizdim ki oyun hakkında yani ben bile birşeyler öğrendiysem sen mutlaka 1 2 güne penta yaparsın :)
Yok ya ilk oynadığımda botlara 7 kill atmıştım. Sonra bir daha girdim 0 kille bitirdim. :D

Yanlış anlattım galiba. :D İlk oynadım 7 kill bir oyun daha atayım dedim, rezil bir şekilde 0 kill 9 d felandı. :D
Olsun ya eğer arkadaşların varsa oynayan zevkli olur senin için , ama teksen zaten belli bir süre sonra sıkıyor insanı . En azından ben sıkılıyorum yani :)

Olsun ya eğer arkadaşların varsa oynayan zevkli olur senin için , ama teksen zaten belli bir süre sonra sıkıyor insanı . En azından ben sıkılıyorum yani :)
Öylede normalde oynayan pek arkadaşım yok. Forumda oynayan çok ama çoğu kişi bende ekli değil. İletişime geçemiyorum. Birde iş durumu var geceleri online olabiliyorum orası sıkıntı. :/

Öylede normalde oynayan pek arkadaşım yok. Forumda oynayan çok ama çoğu kişi bende ekli değil. İletişime geçemiyorum. Birde iş durumu var geceleri online olabiliyorum orası sıkıntı. :/

Eğer musait olursan beraber oynayabiliriz arkadaşlar 1 hafta burdalar , takılırız :)

Geri