• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kilo alamıyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thaxe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2013
Puanı
17
İyi günler beyler. Çok yemek hastası değilim fakat az da yemem. Kilo almam için günlük yaktığım kaloriden fazla kalori almam gerekiyormuş bunu biliyorum ama bunuda nasıl hesaplıyayım ? Boy 1.83, Yaş 17, Kilo 58. Benim gibi olupta kilo alabilen var mı ? Body building falan önermeyin, ünv. hazırlanıyorum. [emoji4]

Tabletimden gönderdim.

Bende senin gibiydim aynı gerçi hala zayıfım. 184 boy 18 yaş kilo 56 idi temmuzda.Haziranda 60 felandım haziranın 25 i gibi sade kahve içtim kan şekerim düştü uyuşma hissi yaşadım panik atak geçirdim bunun sonucunda anti depresan kullanmak zorunda kaldım ki iyikide kullanıyorum hem panik atakla ilgili bir sıkıntım yok hemde ilaçlar iştahı çok açıyor.Yani normalde 1 tabak et sote yemezdim düzgün.Hem hayvan gibi ekmek kullandım geçenlerde hemde bir oturuşta 2 tabak sote üstüne bulgur pilavı yedim yine acıktım öyle birşey :D Sağlam iştah açıyor.İlaçlar zararlı değil ama tabi ister istemez şüphe düşüyor insanın içine yani kullanmayanların :D Ben öncedende tecrübeliyim bu konuda :P Bir psikiyatriste sorun hiç bir zararının olmadığına ikna eder sizi yada dahiliye doktoru.Ben günde 1 kez secita ve günde 2 kez tranco buscas kullanıyorum.Temmuzda 56 kiloydum ilaca başladım ve şuan 64 kiloyum.Birde tavsiyem Aksu Vital diye bir marka var.Bu markanın öğütülmüş üzüm çekirdeği,öğütülmüş keçi boynuzu (harnup) gibi ürünleri var.Hem çok faydalıdır hemde kilo almana yardımcı olur.Tatlıya alerjin yoksa eğer sabah balın içine bir tatlı kaşığı üzüm çekirdeği karıştır ve iç ister suyla yut ister tadını çıkar :D ara öğünde sütün içine harnup koy 1 tatlı kaşığı (sütü sevmiyorsan bile iç yani süt tadını yok ediyor ben sütten nefret eden adamım nesquik gibi markalarla dahi süt içerken iğrene iğrene içerdim bu harnupu katıyorum tadı güzel değil ama çirkinde değil.Süt tadını tamamen yok ediyor sanki su içiyormuşum gini geliyor :D) akşam yatmadan öncede yine bala üzüm çekirdeği karıştır.Fakat tatlıya alerjin varsa ağır gelebilir.Ben bal kullanmadan içiyorum ama bal ile kullanırsan gerçekten iyi kilo aldırır.Egzamam olduğu için kaşıntılar başlıyor kolumda bacaklarımda çok tatlı yediğimde.Neyse bu üzüm çekirdeği ve harnupun kilo aldırma dışında çok fazla faydası var kesinlikle tavsiye ederim. En son A 101'de 5 tl idi konservede indirimdeydi.İnternetten 7 liraya alabilirsin kendi sitesinden veya sanalpazardan felan.

Aha hocam kopyanızım sizin :D Statlar aynı :haha

Konuyu takip ediyorum

Gençler çırak alıyorum hepinizi yanıma, yarın gelin başlayın :D :D

Ben kilo vermeye çalışırım buda almaya çalışır 60 Kilo ne güzel lan keşke ben olsam. :D Kilo alıcaksan en iyi plan ye ve yat :D

@PageMaster eyvallah cevap için dediklerini deneyeceğim. Beyler kilo almak vermekten daha zormuş. [emoji19]

Tabletimden gönderdim.

Banada kilo lazım 21 yaşında 1.83 boyunda ve 70 kiloyum fitnesa gıdıyorum protein tozu kullanıyorum yardımlarınızı bekliyorum :D

ev arkadaşım sen boylarda ve senden 3 kilo zayıftı çok iğrenç görünüyorsunuz gerçekten :D senin 70 kilo olup fit kalman lazım duyduğum kadarıyla kilo almak vermekten daha zormuş kilo almakla göbek yapmak arasında ince bir çizgi var ona dikkat edersen düzenli bir şekilde kilo alabilirsin ;)

ev arkadaşım sen boylarda ve senden 3 kilo zayıftı çok iğrenç görünüyorsunuz gerçekten :D senin 70 kilo olup fit kalman lazım duyduğum kadarıyla kilo almak vermekten daha zormuş kilo almakla göbek yapmak arasında ince bir çizgi var ona dikkat edersen düzenli bir şekilde kilo alabilirsin ;)
Zormu, güldürme beni ben sana bir plan veriyim sen 1 haftada 5 kilo alırısın ama hiç spor yapmaman lazım 1 hafta boyunca. :D

Okçuluk yapıyorum aynı zamanda da fotoğraf çektiklerinde bakıyorum yerel gazetede kendime bileklerim falan cidden çok kötü duruyor yav. Kafaya taktım şimdi [emoji17]

Tabletimden gönderdim.

1.83 kilo 110 :D almayın beyler boşuna sonra veremiyoz.

bu yeme hacmiyle alakalı sabah kahvaltısında 2 somun ekmeği yerim üstüne de 4 bardak çay içerim. öğle yemeği yemem akşamda tıka basa yer yatarım. :D

18 yaşımdayım, 1.86 boyundayım ve 66 kiloyum. Berbat hissediyorum. Ama ne yaptıysam bir türlü kilo alamıyorum. Tam 2 senedir bu kiloda sabit gidiyorum. Arada bir 64 kiloya düşüyorum, sonra tekrar bakıyorum 66 olmuşum. 70 kilo olmak için her şeyi yapardım... Konuyu takipteyim.

(Yaş 18 1,80 93kg) Açmayın bu konuları ya :D yavaş yavaş bizde veriyoruz ramazandan öncesine kadar tartıda ibre 102-103 gösteriyordu.Şimdi yaptığım ekstra birşey yok kursa giderken yürüme mesafem var ayrıca yemek yerken bana yeteni biliyorum ve o an kesip kalkıyorum yani zevk için yemek yemiyorum neyse senin konuyu daha fazla dağıtmayalım (: iyi forumlar kilo almak sıkıntı değil al nutella sür ekmeğe ye hergün 10-15 dilim değil 2-3 dilim ve fast food takıl pek sağlıklı olmaz ama karar senin (:

----------

hee bide unutmadan gecenin 2 sinde 3 ünde kalkıyorsun yemek yiyorsun direk kilo :D benim yapmadıklarımı sen yapıyorsun :D

Geri