• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kilo alamıyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
la ne +1i sen kilo verdin ya zaten :D

----------

1.83 kilo 110 :D almayın beyler boşuna sonra veremiyoz.

bu yeme hacmiyle alakalı sabah kahvaltısında 2 somun ekmeği yerim üstüne de 4 bardak çay içerim. öğle yemeği yemem akşamda tıka basa yer yatarım. :D
e sonrada veremiyoruz diyorsunuz la :D o 4 çayda kim bilir kaç tane şeker var :D o ekmekleri zaten saymıyorum bende eskiden çok ekmek yerdim ama şimdi 1 büyük dilim tam tahıllı ekmekle doyuyorum ve senden sağlıklıyım qnq xd

konuya girince duygulandım :cry: en son 7 veya 8 sınıfta 60 kiloydum

Kilo,alması kolay vermesi zor olan birşeydir.Bazı bünyelerde daha hızlı kilo alınırken bazılarında ise kilo alma ya çok zor ya da daha az orantıda gerçekleşebilir.Sana tavsiyem eğer hızlı bir şekilde kilo almak istiyorsan günlük aktivitelerini azaltman yönünde olacaktır.Mesela günde 3 saat dışarıda geziyorsan bunu azalt otur evde öğünlerini değiştir sıklaştır.Kahvaltıda yağ şekerli ürünleri daha fazla tüket,yumurtayı haşlanmış halde yeme bol margarinli sahanda omlet şeklinde yap öyle ye.Fast food dediğimiz ürünleri öğlen akşam tüket.Özellikle o tavuk ürünlerinde acayip yağ var ve son olarak kola.Bu kolada aşırı derecede şeker var kolayı arttır en azından istediğin kiloya gelene kadar susuzluğunu gider bununla ama çokta aşırıya kaçma ülser veya gastrit olursun.Bütün mesele evde fazla oturmakta ve sürekli tüketmekte.Hareketsiz yaşam ve sürekli yağ,şeker takviyesi akıl almaz derecede kilo aldırır insan ama uyarmalıyım bu yediklerin bağımlılık yapabilir o yüzden kontrollü olmanda fayda var.

Kilo,alması kolay vermesi zor olan birşeydir.Bazı bünyelerde daha hızlı kilo alınırken bazılarında ise kilo alma ya çok zor ya da daha az orantıda gerçekleşebilir.Sana tavsiyem eğer hızlı bir şekilde kilo almak istiyorsan günlük aktivitelerini azaltman yönünde olacaktır.Mesela günde 3 saat dışarıda geziyorsan bunu azalt otur evde öğünlerini değiştir sıklaştır.Kahvaltıda yağ şekerli ürünleri daha fazla tüket,yumurtayı haşlanmış halde yeme bol margarinli sahanda omlet şeklinde yap öyle ye.Fast food dediğimiz ürünleri öğlen akşam tüket.Özellikle o tavuk ürünlerinde acayip yağ var ve son olarak kola.Bu kolada aşırı derecede şeker var kolayı arttır en azından istediğin kiloya gelene kadar susuzluğunu gider bununla ama çokta aşırıya kaçma ülser veya gastrit olursun.Bütün mesele evde fazla oturmakta ve sürekli tüketmekte.Hareketsiz yaşam ve sürekli yağ,şeker takviyesi akıl almaz derecede kilo aldırır insan ama uyarmalıyım bu yediklerin bağımlılık yapabilir o yüzden kontrollü olmanda fayda var.

Kola yerine ice tea öneririm.Hem midenize zararı olmaz hemde 2 bardak kola içebilicekekken 4-5 bardak ice tea içebilirsiniz.Malum kolada asit var ve tıkıyor insanı ice tea su gibi gidiyor :D

50mizde ölelim sonra gece 2 3 te yedik mi [emoji2]

Tabletimden gönderdim.

kendimi şanslı hissetmemi sağladınız :D 1.90 boy 74 kilo ben de artık yeter 1 kilo dahi almamalıyım triplerine girmeye başladım :D korkarak yiyorum. 3 ay önce 69 u çekiyodum bi anda 5 kilo alınca korkdum açıkcası .

kendimi şanslı hissetmemi sağladınız :D 1.90 boy 74 kilo ben de artık yeter 1 kilo dahi almamalıyım triplerine girmeye başladım :D korkarak yiyorum. 3 ay önce 69 u çekiyodum bi anda 5 kilo alınca korkdum açıkcası .

o boya kilo en az 80-85 olması lazım korkma kalıp şart :D

o boya kilo en az 80-85 olması lazım korkma kalıp şart :D

spor yapmıyorum biraz daha kilo alırsam yağlanmaya başlarım :D zaman bulup spora başladığımda kas şeklinde 85 e çıkmayı planlıyorum :D bi jared leto gibi gözükürsem benim işim tamamdır.

Şaka gibi yağ şeker kola nedir ya adamı öldürmeye mi niyetlisin obez yapmaya mı yoksa şeker hastası yapmaya mı. Böyle kilo alacağına hiç almasın daha iyi.Kilo almanında sağlıklı bi biçimi var kesinlikle yağdan şekerden uzak durun.

Şaka gibi yağ şeker kola nedir ya adamı öldürmeye mi niyetlisin obez yapmaya mı yoksa şeker hastası yapmaya mı. Böyle kilo alacağına hiç almasın daha iyi.Kilo almanında sağlıklı bi biçimi var kesinlikle yağdan şekerden uzak durun.
Aşırıya kaçılmaması konusunda uyardım ben bu şekilde kilo alabilir eğer dengeyi sağlarsa ve istediği kiloda durur ve eski yaşantısına dönerse hiç bir sorun olmaz.Yağ ve şekerden uzak durarak kilo alabilmen de mümkün değildir bedende fazla enerji depolanmalı ve bu enerjiyi şekerden alacaksın içinde şeker bulunan gıdalardan alacaksın eğer çabuk kilo almak istiyorsan yağ takviyesi yapacaksın belli bir oranda.

Hem katılıyorum hem katılmıyorum.Kilosu olması gerekenden çok çok düşükse ve kilo alamıyorsa bu tip yollara başvurmasında sakınca yok dozunu aşmadığı sürece.Fakat belli bir kilodan sonra düzene oturtması lazım öyle devam ederse hızını alamaz çünkü ama şimdi 185 adam 55 kiloyum diyorsa bu yazdıklarında gayet haklı en azından 65e kadar bu şekilde devam etmesi lazım.Yesin şekeri,yesin abur cuburu yesin hamburgeri gelsin kilolar.

O değilde onu bunu bilmem kilo alamayan adam iştahı kapalı olan adam yada metabolizması hızlı olduğu için kilo alamayan adamın tek çaresi anti-depresan kullanıp kilo almak.Hayvan gibi iştah açar,tatlı yeme isteği getirir ve metabolizmayı yavaşlatır.Haliyle kısa sürede kilo alınır.Ben alıyorum mutluyum siz naparsanız yapın :D

Geri