• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kilo Verenler, Vermek İsteyenler (kilo:) Herkes Buraya Lütfen :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan iGivenUp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Cidden herkes diyetisyen olmuş biz Türküz ve bu özelliğimize hastayım :D

Diyet , Yeşillik hikaye vücudun günlük alması gereken yağ miktarı var zaten. Sırf bu yüzden yağsız yemek daha kötü :) 120 kilodan 94 kiloya düştüm sabahları ve yatmadan önce limonlu su + 30dk yürüyüşle.

1.75 - 78 arası boyundayım 65 kilom var. 65 sayı olarak bakınca çok görünüyor ama "bir deri bir kemik" tarzındayım.Şöyle 10 kilo alsam toparlarım gibime geliyor.
Ama çok fazla bir şey yiyemiyorum -,- nasıl kilo alırım iGiven veya bilen birisi anlatsın yav :D
yatmadan hemen önce yağlı bişeyler ye eğer yağ olarak almak istiyosan kas olarak alıcaksan spor yap hem görüntünde iyi olur çünkü zayıf gözüküyorsun hacim aldığın an belli olur

2. gündeyimde gerçekten çok zor hareketler var bunları yapmaassak noluyor ki :D

Zayıf olanlar protein karbonhidrat alarak body yapsınlar işte. Yağlanmadan şişerler:d ben lise 3te çok kilo aldım 75 kilo oldum. Boy 1.70 kendime bakmıyodum hiç. sonra kendime bakmaya başladım kıyafetler felan aldım kendime yakışanı yaptım farkında olmadan bi yazda 60 kiloya düştüm son sınıfta millet şaşırdı :d Evrime kafa attım resmen tipimde çok değişti :D Şimdi ne kadar yesemde almıyorum çünkü sadece ekmek yemiyorum. Ama yinede yediklerime dikkat ediyorum :d çok tipsizdim şimdi yakışıklı oldum :DDD

Boyum 1.95 kilom 85 aslında biraz göbek var ama belli olmuyor yakın zamanda 95 kiloya kadar çıktım ama sonrada yavaş yavaş kilo verdim hemde yiyerek :D Öncelikle hareketli olmalısın ben yürüyerek zayıfladım yürüyüş bence insana spor salonu kadar kilo verdirmeye yardımcı oluyor.

Geri