• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kiz tarafindan takilmadim beyler :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
Bugun basima gelen bi olayi anlatmak istiyorum ayni duruma dusmeyin beyler. :( gunluk her zamanki gibi kursa gitmek icin otobuse bindim. Arka koltuklardan birine oturdum gidiyoruz. 2-3 durak sonra bi kiz bindi otobuse ama ne kiz bebek bebeekk. Bide gelip yanima oturmazmi aha dedim kiz geldi yanima oturdu ben buna yazilir numarasini alirim. Herneyse otobus yoluna devam ederken ha yaziliyim ha yazilcam derken telefonumu cikarttim numara cevirme yerine numarami yazdim ve kiza gosterdim. Kiz numaraya bakti ondan sonra 'Butun abazalar benimi bulur anlamiyorumki' dedi ve yanimdan kalkip baska bi yere oturdu. İste o an beyler iste o an rezil sefalet oldugum andir kiz beni abaza sandi ya la. Oysaki benim ne hayallerim ne umutlarim vardi evimin kadini, cocuklarimin anasi yapacaktim ben onu. :( bi anlik ozguvenle olmuyomus bu isler beyler ben bunu anladim sizde ayni duruma dusmeyin. :(

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yalan da söylememiş hani kız .Senin ki resmen abazanlıktan başka bir şey değil :D
Karşı taraftan sinyal alınmadan selamsız sabahsız numarayı gösterirsen o öz güveni alıp başına geçirirler. En azında ufak bi selam verseydin yanına oturunca. :)

Yalan da söylememiş hani kız .Senin ki resmen abazanlıktan başka bir şey değil :D
Karşı taraftan sinyal alınmadan selamsız sabahsız numarayı gösterirsen o öz güveni alıp başına geçirirler. En azında ufak bi selam verseydin yanına oturunca. :)

katılıyorum biraz selam felan verip sohbet etseydin :D

Numara çevirdim doğrumu diye kontrol ediyordum ne abazası aptal felanmısın gerizekalı kezban ya bırak ya bırak bu türk kızları kendini neden en üstte tutuyor anlamıyorum aptallar ya. (Düğmeye basar otobüsten kuuuuuuuuuuuuuuuuuul bir şekilde iner)

Bunu yapmalıydın :D

bu kezbanlarn bi taraflarını kaldıran hep sen ve senin gibi arkadaşlar ne yazıkki

ALLAH 'belanı vermesin yaa :D telefon numaranızı alabilirmiyim desen tamam dicem kızda kontör yok belki rezil olmamak için seni tersledi :D yanlış yapmışsın kalem kağıt alıp uzatıcaktın işi bilmiyosun dostumm :D :D :haha

----------

Numara çevirdim doğrumu diye kontrol ediyordum ne abazası aptal felanmısın gerizekalı kezban ya bırak ya bırak bu türk kızları kendini neden en üstte tutuyor anlamıyorum aptallar ya. (Düğmeye basar otobüsten kuuuuuuuuuuuuuuuuuul bir şekilde iner)

Bunu yapmalıydın :D

bak bunu tuttum pazargünü eskişehire giderken denemem lazım :D :D

kız baştan sona kadar haklı. en ufak bir kıvılcım bile almadan bunu yaparsan adamı maymun ederler la :( artık o kız kendini bir tanrıça olarak hissediyor sayende.

yanlış anlamada senin verdiğin al numaramı akşam seni arıyayım birşeyler yapalım gibi birşey olmuş :D

yanlış anlamada senin verdiğin al numaramı akşam seni arıyayım birşeyler yapalım gibi birşey olmuş :D

Söyliceğimi söylemişsin belkide kız yanlış anladı. :D Sen direk öyle yapmicaktın eğer öyle deyse gidip yanına özür filan dileseydin benim kötü bi niyetim yok filan deseydin. :D

:) kardeşim moralinmi bozuldu :D kızları bir böcek gibi gör şaka yapmıyorum bana bir abim derdi kızları böcek gibi gör derdi aynen bu mantıkla ilerlersen sıkıntı yok :D

Yalnız beyler işin tamamı şu kız geldi yanıma oturdu böyle sürekli bakış atıyodu ben hissettim onu yani :D Dedim yazılıyım ama olmadı :D ayrı olarak abaza değilim bu yaptığımda biraz makara birazda gerçeklik vardı bi anlık özgüveni verdi elime kız :D

:) kardeşim moralinmi bozuldu :D kızları bir böcek gibi gör şaka yapmıyorum bana bir abim derdi kızları böcek gibi gör derdi aynen bu mantıkla ilerlersen sıkıntı yok :D
Hacı biz böcek onlar çicek oluyodu benim bildiğim ama :D Abinin tercihlerde bi sıkıntı yok dimi ? :D

----------

Yalnız beyler işin tamamı şu kız geldi yanıma oturdu böyle sürekli bakış atıyodu ben hissettim onu yani :D Dedim yazılıyım ama olmadı :D ayrı olarak abaza değilim bu yaptığımda biraz makara birazda gerçeklik vardı bi anlık özgüveni verdi elime kız :D
Her bakış atana yazsaydık işimiz vardı kardeşim :D Abazasın işte .P

Ben hatayı sende buldum kızla muhabbet etmek istiyosan kafanın çalışması lazım. Yanlış anlama sakın :)
O an otobüsün içinde olan saçma bi durumdan faydalanıp kızı konuşmaya teşvik edebilirdin.

Rezil olmuşsun karşim :D

ama olmadı ki şimdi :(
kezban_339177.jpg

Bu kız ile dalga geçilecek ne var anlamıyorum fotoğraf çekmek suçmu ?

Hatırlıyorumda forumdan biri senin fotoğrafını atmıştı foruma 13-14 yaşında felandın ne güzel panik yapmıştın kaldırın şunu diye hatırladınmı ^^

Geri