• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kiz tarafindan takilmadim beyler :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu kız ile dalga geçilecek ne var anlamıyorum fotoğraf çekmek suçmu ?

Hatırlıyorumda forumdan biri senin fotoğrafını atmıştı foruma 13-14 yaşında felandın ne güzel panik yapmıştın kaldırın şunu diye hatırladınmı ^^
13-14 ? :D lan erdeniz 8 yaşımda gittim köye ne adamsın :D ayrıca ben sadece googleye kezban yazdım çıkanı yapıştırdım :/

13-14 ? :D lan erdeniz 8 yaşımda gittim köye ne adamsın :D ayrıca ben sadece googleye kezban yazdım çıkanı yapıştırdım :/

neyse işte öyle birşeydi.

Ben çok kızıyorum bu tür milletin fotoğrafını paylaşanlara atıyorum senin kız kardeşinin fotoğrafını bulsam güm diye facede paylaşssam çoğu sayfada onu görsen altına iğrenç iğrenç yorumlar.

Ne hissedersin orada bunun cevabını ver bana caner :&

neyse işte öyle birşeydi.

Ben çok kızıyorum bu tür milletin fotoğrafını paylaşanlara atıyorum senin kız kardeşinin fotoğrafını bulsam güm diye facede paylaşssam çoğu sayfada onu görsen altına iğrenç iğrenç yorumlar.

Ne hissedersin orada bunun cevabını ver bana caner :&
ben bilmem gardaş ben sadece googleye kezban yazdım ilk çıkanı koydum napayım la yoksa kız normal yani :D kezban dediğin liseli erkeklerin bıyıklarından daha çok bıyığı olur :D

Kanka ticarete dökmüş gibi direk öyle olurmu ya :D Kız terslememiş bile bence ama rezillik diz boyu :D :S

Otobüs boşmuydu dolumuydu bilemem ancak herkes arkaya oturmak ister çünkü 3-4 durak sonra otobüs çok kalabalık olur ve yaşlılara yer vermen gerekir .

Yaşlılarda arkaya kadar gelemiyeceğine göre rahat rahat gidersin
Bizde senin yaptığını yapsaydık otobüste ne abazalığımız kalırdı nede linç edildiğimiz bazı kızlar aa beni taciz etti deseydi o an seni Türk halkımız linç bile edebilirdi

Burası TÜRKİYE ve TÜRK kızları ona göre davran yaptığın ayıp birşey hemen konuya böyle girmen seni deneyimsiz toy birisi olduğunu gösteriyor kızları tanımadan bir daha yapmanı tavsiye etmem Özgüven nirvaneyken şuan ise ezilmiş bir böcek gibisin pskolojin bu yani.

Belkide sevgilisi vardı ? tanımadan yapmayın böyle şeyler sonra türk kızları cok havalı tabi havalı olur bunlar sizlerin eseri
Türk erkekleri çok abaza ondada haklılar plaja gidiyorlar 10-15 barzo kıza asılıyor rahatsız ediyor bazı hayvanlar tacize kadar gidiyor .

Sana yüklenmiş gibi oldum ama genel düşüncelerim bunlar. bir daha yapmanı tavsiye etmem.

Geri