• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kıza Hediye

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TimeLess
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TimeLess

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Mar 2012
Puanı
108
Evet arkadaşlar yarın 1. ayı dolduruyoruz kız arkadaşımla. :D İçimden geldi bir hediye alıcam ama ne alayım karar veremedim.Siz olsanız ne alırdınız ? Maksimum bütçe 20 tl.

çikolata kutusuna adını yazmaya çalış şekerleme vs. okunaklı olsun :D 2 yıl oldu benim artık hediye falan beklenmiyor kafam rahat :D

nerden lan bu kız diyesim geldi :D adını söyle bakayım %90 tanıyorum hakan :D hediye kısmına gelirsek; olum git ölüdenize sürüsüne bereket hediye satan dükkanlar var max 20 tl çok güzel bir hediye bulursun. kolye vs.. hediye işi eğer ayın 4'ünden sonra ise 4ünde fethiyedeyim bizzat gelir hem yardım eder hem de görüşürüz :)

nerden lan bu kız diyesim geldi :D adını söyle bakayım %90 tanıyorum hakan :D hediye kısmına gelirsek; olum git ölüdenize sürüsüne bereket hediye satan dükkanlar var max 20 tl çok güzel bir hediye bulursun. kolye vs.. hediye işi eğer ayın 4'ünden sonra ise 4ünde fethiyedeyim bizzat gelir hem yardım eder hem de görüşürüz :)
Buluşuruz abi ayın 4 ünde. Yarın 1. ay dolucak. İçimden geldi birşey alayım dedim. :D Ölüdenize giderken 15tl mi vericem. :D :D :D

altın al gram olarak neden bunu aldın derse sonradan değerlenir panpa dersin :D

paspatur ne zamana duruyor o zaman diye sorarlar adama. orada sürüsüne bereket var veya hayal sineması karşısında bileklik takı vs satan var. fiyatı da uygun. ben bizimkini almıştım baya da sevdi hiç çıkartmıyor :D veya gümüş tarzı istiyorsan annem almıştı kıza fiyatını bilmiyorum ama istersen öğrenirim :)

ulan kaç yıl oldu ne kadar çok hediye aldığımı anladım :D

paspatur ne zamana duruyor o zaman diye sorarlar adama. orada sürüsüne bereket var veya hayal sineması karşısında bileklik takı vs satan var. fiyatı da uygun. ben bizimkini almıştım baya da sevdi hiç çıkartmıyor :D veya gümüş tarzı istiyorsan annem almıştı kıza fiyatını bilmiyorum ama istersen öğrenirim :)

ulan kaç yıl oldu ne kadar çok hediye aldığımı anladım :D
Harbi ya Hayal Sineması'nın karşısında birsürü yer var. Sağol mübarek. :D Fethiyeye geldiğinde haberim olsun ilk biralar benden. :D
(TÜM HESABI KİTLEDİ.)

Hakan en iyisi kendi bakkalından 1 kutu kaliteli çikolata çalıyosun ve kıza hediye ediyosun :D

furkan direk kıza bıyıklı kezban dedi ayıptır ayıp ramazan ramazan :(

Yada nutelladan vazgeçtim salça alacağım. Biz salçalı ekmekle büyüdük lan. :D

Geri