• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kıza Hediye

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TimeLess
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bir gül bile alsan onun için çok değerli olur tabi seni gerçekden seviyorsa.

Yorumları tek tek okudum ve okurken yarıldım. ByCaNeR'i inatla ve ısrarla görmezden gelmişsin :D

Neyse 20TL'ye hediye düşünelim bakalım :rbk:
aynen :D ama böyle olunca daha çok yazasım geliyor :D

hakan hiç hediye alma kızarsa senindir kızmazsa sinirli değildir :D alıntı alıp cevap yazmak zorundasın hakan bu bana ve postlarıma hakarettir :D

hakan hiç hediye alma kızarsa senindir kızmazsa sinirli değildir :D alıntı alıp cevap yazmak zorundasın hakan bu bana ve postlarıma hakarettir :D
Caner, psikolojimi bozuyorsun. Bu yüzden görmüyorum seni. Elimlen gonuşşşş!!!!11 :D

Abi 20TL ye düşündüm düşündüm aklıma marjinal bişe gelmedi yav sen en iyi 20TL kontör attır ablaya doya doya kullansın. :D

Olm ben senden eldiven al felan demeni bekliodum,hiç formunda değilsin bu akşam :D

Hediye alacağın bütün parayı iddaya yatır gelen parayla daha güzel bir eşya alırsın eğer tutarsa tutmazsa hayırlısı :D

Abi 20TL ye düşündüm düşündüm aklıma marjinal bişe gelmedi yav sen en iyi 20TL kontör attır ablaya doya doya kullansın. :D

Olm ben senden eldiven al felan demeni bekliodum,hiç formunda değilsin bu akşam :D
bu hafta sabahçıyım hiç mutlu değilim o yüzden :D

Geri