• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kızlarla Konuşmayı Bilmiyom

ya nasıl oluyo bilmiyorum ama her sene antalyaya gidiyoruz her sene polonyalı bir sevgilim oluyor :)
Cidden antalya bir başka her konuda öyle, gidip kızlara senin asılman gerekiyorken onlar gelip asılıyor. İnsana en baştan garip geliyor ama sonradan ' S.. gidin ' demeye o kadar çok alışıyorsun ki insan bunalıyor o kadar çok ilgiden.

Polonyalı konusuna gelince benimki tamamen bi tesadüf oldu, bizi fotoğraf çekebilirmisin ? dedi bende tabiki dedim patladı gitti. :D

Antalyaya git, 2 günde kabak çiçeği gibi açılıp bülbül gibi şakmazsan benim adım Erinç değil bu kadar söylüyorum sana. :D
Yoo Ben Antalyadayım öyle bir durum yok. :D

Edit: Tabi durumlar sahilde değişiyo o ayrı bir mesele. :D :drunks

Son düzenleme:
Erkeklerle nasıl konusuyorsan öle konuş sadece arada ettiğin küfürleri etmem . 1. Aşama bu :)

Geri