• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Köpek besleyenlerin yardımı lazım

telefon kamerası ölü ama olsun ;

ruhwr.jpg

çok tatlı ama büyüyünce çok korkunç olacak belli :D

şu tüy dökümü bittikten sonra 1 yaşındaki hali bu oluyor; çok mu büyük olum :D

1271350011_88119391_1-3-YEARS-OLD-MALE-CHOW-CHOW-LOOKING-FOR-A-FEMALE-TO-MATE-LUCAN-1271350011.jpg

rott'u da koyacağım da paşa rahat durmuyor :D

çok hızlı mesaj yazıyorsun postbotum seni olası tehdit olarak görüp heykır saldırısı yapabilir dikkatli ol :D

ben haftada belki de 2 haftada 1 bu kadar seri oluyorum gardaş :(

şu tüy dökümü bittikten sonra 1 yaşındaki hali bu oluyor; çok mu büyük olum :D

1271350011_88119391_1-3-YEARS-OLD-MALE-CHOW-CHOW-LOOKING-FOR-A-FEMALE-TO-MATE-LUCAN-1271350011.jpg

rott'u da koyacağım da paşa rahat durmuyor :D

ben haftada belki de 2 haftada 1 bu kadar seri oluyorum gardaş :(
bu bildiğin aslan oluyor lan :D

chow-chow2.jpg

Sadık : chow chow gel oğlum mamanı vereyim

Chow Chow : nerdesin sadık abey göremiyom :D

yok len bizim ki bunun yanında sivas kangalı gibi kalıyor :D sadece bu uyurken çok tatlı ses çıkartıyor, bizimki horluyor :D

öncelikle geçmiş olsun ve uyutulmasına gerçekten üzüldüm fakat belki uyutmasan daha da kötü olacaktı :( senin kadar olmasa da rott. da aynı şeyleri bende yaşadım. çok şükür bizim ki iyileşti fakat hayvanlar için sağlık ücretleri oldukça pahalı.. bir kontrol; hiçbir şeyi yapmadan sadece bakmaya 70 Tl istiyorlar. allah'a şükür insaflı bir veterinerim var ve çoğu kontrolü ücretsiz, eve kadar gelerek yapıyor,aşıları da sadece benzin parasını katarak 5 tl fazla yapıyor. Bu devirde bilmediğin veterinere gitmek gerçekten cesaret istiyor. yeri geliyor cebindeki bütün parayı alıyorlar. şuan rott üzerine fazla titremiyorum, bağışıklığı tam, sağlam fakat chow chow daha 4 aylık bile olmadı. yavru iken baya korkuyor insan :(

sessiz bir şekilde baygın dursa beklerim sorun değil nası biliyormusun kurbandaki danalar gibiydi bir yandan kusuyor bir yandan tuvaletini kaçırıyor ayaklar istemsiz oynuyor gözler falan kaymış bilinç yok o halde 1 dakka nasıl dayanayım
ağlaya ağlaya uyutturdum.

sessiz bir şekilde baygın dursa beklerim sorun değil nası biliyormusun kurbandaki danalar gibiydi bir yandan kusuyor bir yandan tuvaletini kaçırıyor ayaklar istemsiz oynuyor gözler falan kaymış bilinç yok o halde 1 dakka nasıl dayanayım
ağlaya ağlaya uyutturdum.

en doğrusunu yapmışsın. kimi insalar var; köpeği gösteriş hava atmak için, kız tavlamak için yanında gezdiriyor. kaç tane köpek gördüm; sahibi daha 2 aylık yavruyu sokakta sürüyerek götürüyor, bir parka oturuyor. köpek orada halsiz şekilde yatıyor, o şahsiyette orada köpek ile hava atmaya çalışıyor. Veya senin durumundaki köpek sahibi; ya sokağa ya barınağa bırakıyor. Bu kadar duyarlı davranan kişi sayısı bir elin parmağını geçmez

güzel ama ya tüylerine koyarsın kafanı oh mis :D

sen bir ara bizim eve uğra istersen; yerdeki tüyleri gör, bırak kafanı koymayı, ayakla bile basmazsın :D

en doğrusunu yapmışsın. kimi insalar var; köpeği gösteriş hava atmak için, kız tavlamak için yanında gezdiriyor. kaç tane köpek gördüm; sahibi daha 2 aylık yavruyu sokakta sürüyerek götürüyor, bir parka oturuyor. köpek orada halsiz şekilde yatıyor, o şahsiyette orada köpek ile hava atmaya çalışıyor. Veya senin durumundaki köpek sahibi; ya sokağa ya barınağa bırakıyor. Bu kadar duyarlı davranan kişi sayısı bir elin parmağını geçmez

sen bir ara bizim eve uğra istersen; yerdeki tüyleri gör, bırak kafanı koymayı, ayakla bile basmazsın :D
olm o tüylere hergün elektrikli süpürge açıyosundur sen şimdi :( benim kendime bakıcam param yok köpeğe nasıl bakam :D

olm o tüylere hergün elektrikli süpürge açıyosundur sen şimdi :( benim kendime bakıcam param yok köpeğe nasıl bakam :D

hergün nasıl açayım olum :D soğuğu sevdiği için balkonu ona verdik, oraya istediği gibi tüy döküyor, belli aralıklarla da temizliyoruz ama günü birlik adamı öldürür :D

bare tüyleri atma topla bana gönder yorgan yastık bişiler yaparım ben :D

tamam oldu, ben hatta bunu 6 aylıkken senin için çifleştireyim, 5-6 yavru yapayım, hepsinin tüylerini sana yollayayım sende bir firma aç, bu işe atılalım ? :(

edit: caner sen gelesiye kadar konu köpek sağlığıydı, sen geldin yastık yorgan ticaretine dönüştü :D

Geri