• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KSRO Legend XI ~ Return Hunter Vs. Thief[Detaylı Açıklama]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ichy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ichy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Şub 2010
Puanı
296
e1233bd1.png

25fhkbb.png

legendxr.png

25fhkbb.png

8yaz.png

25fhkbb.png

9yaz.png

58826799.png

25fhkbb.png

10yaz.png

28662656.png

25fhkbb.png

39146425.png

98153736.png

25fhkbb.png

91614256.png

76775914.png

25fhkbb.png

13yaz.png

94234944.png

25fhkbb.png

1yaz.png

73825933.png

14968246.png

97728035.png

91137597.png

86009312.png

25fhkbb.png

2yaz.png

25fhkbb.png

Çeviri İçin Adsız 'a Teşekkürler Ayrıca TimeShift'e Çok Teşekkürler.

Teşekkürlerinizi Bekliyorum Yeni Ekran Görüntülerini Gelince Ekleyeceğim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
wow tesekkur ederim bisey sorcaktim sidmi eskiden biz kervan cekiyoduk o suan yok kaldirdimi joymax ?

Trade Kakltı Sistem Epey Değişti Korece Oldugu Icın Epey Karısık Durumda Detaylı Anlatım Demişsin Göremedım Dogrusu Sitesini Aç Bak Aynı Seyler Ordada Var Detay Bunun Neresinde :DDD

level 120 ye çıktı mı peki resimdeki pt from da 110 gözüküyor hala

120 lw gelmedi sadece trader kaldirinli hunter tief vs oldu meslek skileri geldi yeni mancinik koc basi geldi kalle savasi icin meslek lw leri artildi lwl 71 bilgim bilgi bu kadar

• Konu Güncellendi YepYeni Resimler Eklendi.
Güncellendi.

hunteri test etmedim demisin oda ayni mobs ekserek gorev topluyosun kervan atina oyle lwl kasiyosun benim lwl suan 16 tief lik

ya ben hunter oldum ama mob kesiom bişi çıkmıo hala lv 1 exp 0 =S

Dostum yanlış anlamada 2 sene öncesindeki konuya girip teşekkür etmek ne kadar mantıklı ?

Bu kadar çok belli etme en azından post kasmaya çalıştığını :P

Belki de burda senin gibi sabit fikirli insanları yakalamaya çalışıyorumdur ?

Sitedeki konulara bak ama iyice bak ve fikirlerini bana Özel mesaj olarak yolla.Eğer bir konu için gerçekten uğraşılmışsa saatlerce belkide günlerce uğraşılmassa onun arkasında sadece emek yoktur fazlası vardır.Belkide post kasıyorumdur ya da bir başkasına göre başka bişey yapıyorumdur.Fakat ben içimden geldiği için ve konuyu beğendiğim için böyle bişey yazdım.Ama sen buna ne dersen de...

2 günden beri sabah kalkıp foruma giriyorum en son atılan mesajlara baktığımda min. 5 post sana ait.Ayrıca 10 kişiden 8'i benim gibi düşünüyordur..

Her neyse iyi forumlar :)

2 günden beri sabah kalkıp foruma giriyorum en son atılan mesajlara baktığımda min. 5 post sana ait.Ayrıca 10 kişiden 8'i benim gibi düşünüyordur..

Her neyse iyi forumlar :)

Teşekkür ederim :)

Sen ne güzel düşünceni belirttiysen bende kendi düşüncelerimi bellirdim.Herkez aynı şey düşünücek diye bir kural yok.

10 kişiden 8 demişsin.O 8 kişiden minimum 5 sabit fikirli ve tek taraflı düşünen kişilerdir.Sadece karşısındakini vurup başkalarına kendisini haklı olarak gösterme çabasındaki kişilerdir.Geriye kalan 3'ü ise hem olumlu hemde olumsuz açıdan düşünenlerdir.

Geri