• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kullanabileceğiniz Bannerlar ve Logolar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mPpQ71.png

PSD
Not: İçerisine staff ekledim istediğinizi değiştirin.

bunları senmi çiziyorsun yoksa alıntımı :)

Malesef ben çizmiyorum internetten araştırıp üstündeki reklamları kaldırıp temiz bir şekilde güzel banner veya logo şeklınde yayınlıyorum örnek:

a5ayDd.png

Bu arada facebookdaki oyunun kapak resmi fontu başarılı olmuş beğendim :shm:

Malesef ben çizmiyorum internetten araştırıp üstündeki reklamları kaldırıp temiz bir şekilde güzel banner veya logo şeklınde yayınlıyorum örnek:

a5ayDd.png

Bu arada facebookdaki oyunun kapak resmi fontu başarılı olmuş beğendim :shm:

teşekkür ederim çok hoşuma gidiyor bu logolar tam oturdu o fontla birlikte :) varsa silkroad ile ilgili bana özelden gönderebilirmisin

Eline sağlık hocam bende evi değiştirdim daha altyapı yok onu beklıyorum suan wın kullanıyorum banada lazım olucak bunlar musadenle iznin olursa arvişe alabilirmiym ? :)

Tabiki kullanın beğendiğiniz banner veya logo varsa bana ö.m yollayın temizleyip paylaşırım iyi forumlar :)

Geri