• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
Gençler,laptop alıcam benimki artık eskidi saçma sapan bir şey haline geldi.
Sizden güzel hoş sağlam laptop önerileri bekliyorum.Tek bir marka üstünde durucam oda Asus.
Benim için önemli olan ekran kartı.Ram en az 8 olursa iyi olur.

Bütçe veremiyorum çünkü bende bilmiyorum :D Öyle saçma bir durumun içindeyim.Ama En az 2200 max 3300 diyelim.
Benim en çok önem verdiğim ekran kartıdır Nvidia paylaşımsız 256 bit olması çok önemli.Ram dediğim gibi en az 8 olsa güzel olur.

Beytom, illa asus demişsin ama yinede önerimi vereyim sana. Şubat ayında almıştım Lenovo Z580 abim bilgisayar mühendisi, onun tavsiyesi üzerine almıştım ve çok memnunum. Bi göz at istersen.

Son düzenleme:
» İŞLEMCİ:
Intel Core i7-3630QM 2.4GHz. (Turbo Boost Teknoloji 3.4GHz.) 6 MB Cache Bellek İşlemci

» RAM:
12GB DDR3 1600 MHz. (Max. 16 GB)

» SABİT DİSK:
500 GB SATA (7200 Rpm) HDD

» İŞLETİM SİSTEMİ:
Microsoft Windows 8

» EKRAN KARTI:
NVIDIA GeForce GTX 670M 3GB GDDR5

Asus G Series G75VW-NH71 Notebook

Ne dersiniz ?

@
Intensify
@AraNeL
@Alliance
@ZACA

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri