• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu aralar bekle derim dövizde büyük artış var sabret bayram indirimlerini vs tabip edip ölümcül vuruşu o zaman yap:up:

gtx660 iyidir gönül rahatlığı ile alabilirsin ben kullanıyorum bütün oyunları maximum ayarda oynuyorum gram kasmıyor.
İŞLEMCİ
Intel Core i7-3630QM 2.4GHz. (Turbo Boost Teknoloji 3.4GHz.) 6 MB Cache Bellek İşlemci

İŞLEMCİ TÜRÜ
Intel Core i7

RAM
12GB DDR3 1600 MHz. (Max. 16 GB)

SABİT DİSK
500 GB SATA (7200 Rpm) HDD

OPTİK SÜRÜCÜ
DVD-RW Double Layer

İŞLETİM SİSTEMİ
Microsoft Windows 8

EKRAN KARTI
NVIDIA GeForce GTX 670M 3GB GDDR5

İŞLEMCİ
Intel Core i7-3630QM 2.4GHz. (Turbo Boost Teknoloji 3.4GHz.) 6 MB Cache Bellek İşlemci

İŞLEMCİ TÜRÜ
Intel Core i7

RAM
12GB DDR3 1600 MHz. (Max. 16 GB)

SABİT DİSK
500 GB SATA (7200 Rpm) HDD

OPTİK SÜRÜCÜ
DVD-RW Double Layer

İŞLETİM SİSTEMİ
Microsoft Windows 8

EKRAN KARTI
NVIDIA GeForce GTX 670M 3GB GDDR5

bu sistem güzel bence fiyatı ne link atarmısın bi bakalım

Topla 3bin liraya bir kasa arada üstünede biner gezersiniz bir hava almaya çıkarsınız.

Laptoplara pek merakım yoktur bu yüzden sana birşey söyliyemiyicem ama laptop alırsan arada ofise getirmende gerekebilir :D

Bana 400 bile fazla geliyor [MENTION=99668]Alliance[/MENTION] :D [MENTION=17751]Intensify[/MENTION] onu özelden şey ederiz...

Banada fazla geliyor, ama nedense 1 TB aldım işimi garantiye almak için. :D

Gönderdiğin makine iyimiş yalnız, iyi incele onu.

İnceledim bayağı.Videolarını falan izledim.Çok olumlu yorumlar var.Tam benlik işte.
Evet alıyorum bunu eğer daha fazla kurcalarsam kafam allak bullak olacak Denizin dediği gibi beş para etmez bir şey almak istemiyorum o yüzden bunu alıyorum

Herkese çok teşekkürler...
@AraNeL @Intensify @Alliance @PoleStar @ZACA @BlackRam

İyi oldu bu etiket ya :D

#Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri