• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends 20 RP kodları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
maxigame_logo_banner2.png
7kzBnr.png

maxayrac3.png

1 Tane harfi bilerek vermiyorum :)
Alan arkadaşa hayırlı olsun resmini konuya atabilir.
Konunun devamında 20 RP kodu vermeye devam edicem.
Takipte kalın !

1)REP-TR-20-A*4XTA664RKVCSBZ
2)REP-TR-20-AZN3KGK*GWCSKNGC
3)REP-TR-20-BH9Z3T39UD2EN*NU
4)REP-TR-20-BQDPK*BT495CBZ3N
5)REP-TR-20-EBY3WAB4MC7GW*PZ
6)REP-TR-20-EL2DT4C*LTLAQTKC
7)REP-TR-20-FJY64HPWEFZ*W6NK
8)REP-TR-20-FV7FCA5GRAK*EEU9
9)
REP-TR-20-HDTD5MM*4XHYNQRX

Son düzenleme:
Kodu kullandım eyvallah :) Eğlence olsun diye deniyim dedim ilk başta A-B yazdım sonra dedim ulan tersten başlıcam Z yazdım direk oldu .Eksik harf Z imiş :D

ogvdLb.png

Çok kolay oldu sanki :)

REP-TR-20-AZN3KGK*GWCSKNGC 1 Tane daha verelim bakalım.

Teşekkürler dostum, REP-TR-20-AZN3KGKQGWCSKNGC :)

bu kadar hızlı gideceğini düşünmemiştik bunu kutladık ! :D

7b73cd11.jpg

Varsa 2 tane verinde ip takviyesi alacağım. :D 40 rp eksik. :D

Ufak çapta rp istediğimizde; "Aç bir coca cola, coca cola, coca cola, içç!" şeklinde bir öneri sunmazlar değil mi?

Türkiye sunucusundan rp istemiştim tahmini 15-20 rp civarı tam hatırlamıyorum 1 kereliğine mahsus rp verdiler karşılığında bir şey istemediler. :D

Türkiye sunucusundan rp istemiştim tahmini 15-20 rp civarı tam hatırlamıyorum 1 kereliğine mahsus rp verdiler karşılığında bir şey istemediler. :D

EUW,NA gibi serverlarda destek ekibi biraz troll sanırım :D Bir arkadaşımdan herhangi bir resim çizmesini istemişlerdi oda karşılığında troll bir çizim yapıp yollamıştı

Adamlar işin geyiğinde belli, çizim ne işlerine yarayacak sanki alakasız şeyler, sadece karşılığında emek görmek istiyorlar sanırım. Peh peh peh..

Hoppp REP-TR-20-BH9Z3T39UD2EN*NU Ansızın gelebilir !

Fazla uğraştırmayayım :)
REP-TR-20-BH9Z3T39UD2ENPNU

Geri