• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Beta Server(30LvL Başlangıç)

Eskiden olanlarıda silmiş yoksa bende 4 tane vardı :(

En saçma kısmı ise yabancı serverlarda 30 level üyeliği olanlar sadece hesap açabiliyordu PBE'de silinme sonrası zaten 400 pingden aşağısı olmuyordu birde TR serverindeki hesapları kabul etmemeleri tam koydu adama :D

En saçma kısmı ise yabancı serverlarda 30 level üyeliği olanlar sadece hesap açabiliyordu PBE'de silinme sonrası zaten 400 pingden aşağısı olmuyordu birde TR serverindeki hesapları kabul etmemeleri tam koydu adama :D

Bizde insanız diyip eylem yapalım :D

bu şuan geçerlimi ? ve kayıtlar ne zaman başlar
:ban

----------

yaw fazladan kaydı olan faceden atsın özelden https://www.facebook.com/burak.zafer.165

----------

abi indirdim dosyayı açınca sıkıştırılmış dosya açma başarısız dio nasıl olcak,

PBE Kayıt sistemi belirli aralıklarla açılmakta, üyelik almaya çalıştığında yöndendirdiği topluluk forumundan tarihleri takip edebilirsin. He bir de sistem değiştirildi, artık avrupa veya amerika sunucusunda 30 level sicili tertemiz bir accounta sahip olman gerekiyor :pispis

bana sölermisin ne zaman açılır ve indirdiğim dosya çalışmadı açamadım

----------

PBE Kayıt sistemi belirli aralıklarla açılmakta, üyelik almaya çalıştığında yöndendirdiği topluluk forumundan tarihleri takip edebilirsin. He bir de sistem değiştirildi, artık avrupa veya amerika sunucusunda 30 level sicili tertemiz bir accounta sahip olman gerekiyor :pispis
bana söylermisin ne zaman

----------

Piyasada çok az var üyelik şuan PBE :(
banada açarmısn :D

bana sölermisin ne zaman açılır ve indirdiğim dosya çalışmadı açamadım

----------

bana söylermisin ne zaman

----------

banada açarmısn :D

PBE Community

Yukarıdaki linkten takip edeceksin, zaten üyelikler açıldığı zaman yukarıdaki konuların arasında PBE Sign Up isimli bir konu göreceksin. Avrupa veya Amerika sunucularından birinde 30 level hesaba sahip olman lazım, hesabının az rapor edilmiş olması gerekiyor

PBE Community

Yukarıdaki linkten takip edeceksin, zaten üyelikler açıldığı zaman yukarıdaki konuların arasında PBE Sign Up isimli bir konu göreceksin. Avrupa veya Amerika sunucularından birinde 30 level hesaba sahip olman lazım, hesabının az rapor edilmiş olması gerekiyor

tr de var 30 lw D:

----------

servere ne seçez

----------

PBE Community

yukarda şuan sig up konusu var ama genede girince başka siteye atıyor

tr de var 30 lw D:

----------

servere ne seçez

----------

yukarda şuan sig up konusu var ama genede girince başka siteye atıyor
Turkiyede degil. Amerika veya Avrupa sunucularinda 30 level karakterin olmasi lazim. Rapor almamis denecek kadar az raporu olmasi lazim. Varsa boyle bir hesabiniz musait oldugum zaman size linkleri atip neler yapmaniz gerektigini anlatirim :)

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Ya Abicim Ben Oyunu İndirdim bir türlü kayıt olacadım ne olur sizde fazladan çar varsa bana bir tanesini verir misiniz ? !!!!!YARDIMMM !!!!!

Ya Abicim Ben Oyunu İndirdim bir türlü kayıt olacadım ne olur sizde fazladan çar varsa bana bir tanesini verir misiniz ? !!!!!YARDIMMM !!!!!
Bu indirdiğiniz test clienti. Burada kullanıcılar çeşitli testler yapıyorlar. Buraya üyelik alımı kapalı şuanda. tr.leagueoflegends.com'a girin ve buradan üyelik alarak oyunu indirin.

ABi sizin bu dediğiniz normal lol ben pvp 30 lwl başlangıçın istiyorum ama kayıt ta olamıyorum abi yardım etseniz

----------

bide abi ben orya girdim de orda nasıl pbe seçecem nasıl ordan pbe indiricem

Son düzenleme:
ABi sizin bu dediğiniz normal lol ben pvp 30 lwl başlangıçın istiyorum ama kayıt ta olamıyorum abi yardım etseniz

----------

bide abi ben orya girdim de orda nasıl pbe seçecem nasıl ordan pbe indiricem

Üyelik alımı kapalı alamazsın. Açılmayacakta bu gidişle

Peki BAşka bildiğiniz lol pvp server yok mu ne olur çok istiyorum rp ıp falan

LOL PVP beta yok mu 30 lwl lik başlama rp ıp falan

lol da başka pvp beta yok mu bedeva rp ıp lı yok mu varsa bana birisini söyler misiniz üyelik alabilen ?

Bu zaten Riot'un açtığı server. Test server olduğu için 30 level başlanıyor. League of Legends oyununun pvp server'ı yok.

Admin bana bi çar verirmisin açamıyorum nolur yedek varsa verirmisin şimdiden teşekürler

Geri