• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Nedir ?

Herhalde bu durumu özetler;

17629_507374825994644_1263550588_n.jpg

:D :D :D

MMORPG oyunları ise Ultimate Online Tarafından Ortaya Cıkmıstır . Ozmn Bütün MMORPG oyunlar Ultimate Online'nin cakmasıdır.

+1341 :d

----------

Ayrıca dediğim gibi dotada hero oynamıyoruz sanat icra ediyoruz :D
o zaman sanatını git az ötede yap. Burası lol konusu buraya bukadar saçma bir konu açmanın bir mantıgı yok. Sen ondan zevk alırsın ben bundan bu 2 sininde çok iyi veya çok kötü oldugu anlamına gelmez kiii milyonlarca kişi bu oyunu oynadıgına göre geniş bir kitleye hitap ediyor. Şuan lolü şurda kötülemenin ne sana yararı ne bana zararı var buna emin ol

Aynen dünya şampiyonaları çok süper oluyor adamlar bir taktikler yapıyor ibret alırken aynı anda çok fena gülüyorum sonra ibret küfürüyle combo yapıyorum

edit: o oyun bu oyunun çakması diye bir yorum yapmak çok aptalca oluyor
Le cola cocacolanın çakması
omegle chatroulet'in çakması
Twitch tv, blog tv'nin çakması gibi dandik dandik tartışmalarda çıkabilir :D
Hatta call of duty bf'ın çakması gibi tartışmalarda çıkmıştır aman siz bu tartışmalarda şehit yada gazi düşmeyin

Cod bf nin değil bf codun çakmasıdır çünkü bfye senaryo sonradan eklendi önceden hep harita seçilip tank tüfek oynanıyordu codda ise senaryo hep vardı.

o zaman sanatını git az ötede yap. Burası lol konusu buraya bukadar saçma bir konu açmanın bir mantıgı yok. Sen ondan zevk alırsın ben bundan bu 2 sininde çok iyi veya çok kötü oldugu anlamına gelmez kiii milyonlarca kişi bu oyunu oynadıgına göre geniş bir kitleye hitap ediyor. Şuan lolü şurda kötülemenin ne sana yararı ne bana zararı var buna emin ol

Öncelikle şunu diyim konuyu _ßooS_ adlı mod taşıdı normal yeri off-topicdi.Eğer hoşuna gitmezse konuya yorum yazmazsın olur biter.Ayrıca milyonlarca kişinin yarısı 12-13 yaşında çocuklar tamam tabiki güzel bir kitlesi olabilir ama boş kitle(Herkes için söylemiyorum.)

Aynen öyle 2mizede bir zararı veya yarararı olmaz.

Böyle bi konuyu neden açtığını anlayamadım tercih meselesidir sen Dota oynuyosun, beğeniyorsun diye bir lol oyuncusu sana böyle yorum yapıyor mu? Ki aşağıladığın oyun dünyanın en çok oynanılan oyunu beğenmemek nasıl senin bi tercihinse beğenmekte bizim tercihimizdir bence saygı duymalısın beğenmiyorsan ilgilenmezsin olur biter.

Her oyun , her program , her film vs. bişeylerden esinlenir , etkilenir. Bu onun çakması diye kestirip yorum yapamazsın. Oyun tercihin farklıdır bişey diyemem ama Dünya Şampiyonasında bu sene 1.000.000 Dolar ödül verecek olan milyonların oynadıgı bu oyunu silip atamazsın.

Efsane , mitolojik karakterler championlar her yerde var. Doğal olarak LoLde de var.

Açıkcası LoL'deki zevki ben de hiçbir oyunda almadım.

dotayı hiç oynamadımki direk lole geçtim ama laf attığına göre lol daha güzeldir keke :D

lol a hala çakma diyorsunuz .o zaman torchlight diablonun çakması ? ama siz bilmezsiniz ki torchlight ve diablonun yapımcılarının aynı olması gibi lol ve dotanın yapımcıları da aynı ...

Dota oynayan Dotayı Lol oynayan Lol ü savunur zevkler ve renkler tartışılmaz çok saçma bi karşılaştırma olmuş

Geri