• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Pulsefire Ezreal

Sırf bu skin için adama fly komutu eklemişler ve öldürdügün adamın ölüm şekli bile değişiyor.Belli levellerde görünüş değişiyor :D Çok harika yapmışlar .

Vayyy Gerçekten güzel olmus :D ama ezreal'a hangi build daha iyi gider sizce. Ability mi Phy mi ? 2 sinide oynadım 2 side süper karar veremedim ben.

çok iyi ya lwl e göre görünümü değişio ama o kadar para verilmez onada :D

Vayyy Gerçekten güzel olmus :D ama ezreal'a hangi build daha iyi gider sizce. Ability mi Phy mi ? 2 sinide oynadım 2 side süper karar veremedim ben.

AP Ezreal ultisi cd'deyken kimseyi kesemiyo anca ks yaparsan q'daki skill ad vuruyo zaten yanlış hatırlamıyosam e'deki zıplıyo normal vuruş yapıyo anca adamın yanına zıplıcanda magic damage vurucak zor AD ezreal AP sine 100 basar :)

İlk 4 gün 1625RP 4 gün sonra 3250 RP olacakmış. Çıktığında direk almak gerek :D

gayet güzel hazırlamışlar, mükemmel olmuş

para için uçmayan heroyu uçurmuşlar allah riottan korusun bizi

adamlar güzel birşey ortaya koymuşlar, istedikleri parayı da alırlar, beğenmezsen almazsın, sonuçta zorunlu birşey değil?? adamların da bi yerlerden para kazanması lazım

Skin güzelde champion ezik =( o yüzden değmez
Champion ezik mi? Hiç denemedin galiba.Ayrıca champion'larda eziklik diye bir şey yoktur güçlü güçsüz hepsinin kendine özgü özellikleri ile üstünlük sağlıyorlar hepsine oyun sırasında iyi item dizersen hepsi durdurulmaz olur yani kısacası ezik sağlam champion yok. :)

Geri