• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Pulsefire Ezreal

Yav bana göre ezik arkadaşlar =D sana göre lee iyidir bana göre lee eziktir ezreal bana göre ezik allahım ezik işte ee zzzikkkkkk

Benim bildigim MMO oyunlarında birtek LoL'de oyuna para yatıran ile yatırmayan arasında fark oluşmuyor yanlışmıyım? Hak ediyorlar istedikleri parayı koyma bence =)

adamlar ufaktan ufaktan başlıyor alan olursa seneye 100$ dan bile champion satarlar

zaten 450 lik champlar kolay penta yapması dahada kolay mantıken <3 bende tengrinin dedigine katılıyorum azreal bana görede eziktir ne kadar iyi oynarsan oyna :)

aslında fiyatların çoğu heronun LoL de geçirdiği zamana dayanıyor. swain,anivia,blitz,gp hepsinin fiyat yarıya düştü,ww ve niceleri:D seneye nocturne,lee sinde 3150 olur. örnek annie,kız op:D

Benim bildigim MMO oyunlarında birtek LoL'de oyuna para yatıran ile yatırmayan arasında fark oluşmuyor yanlışmıyım? Hak ediyorlar istedikleri parayı koyma bence =)

kesinlikle haklısın.Oyun içinde hiç bir + yok,skin alırsın sadece o da kendi zevkine kalmış bir şey.para göz bir şirket değil.

Son düzenleme:

adamların tek para kaynağı skinler nerdeyse, ona da laf atmamak lzm, parasını veren skini alsın

Geri