• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
2retjrc.png

Biraz önceki muhabbetten ben şahsen hoşlandım. Bundan sonra sohbetlerimizi, karakter önerilerimizi, taktiklerimizi, turnuvalar hakkında görüşlerimizi buradan yapalım, başka konuları kirletmeyelim. :)

Sohbet konusu olduğu için yazıyorum.
Bu LoL nasıl bir oyun ? Zor mudur zevklimidir Kaan bi cevaplarmısın ??

Güzel bir oyundur. Hç Unreal Tournament oynadın mı !? Ona çok benzer aslında. Oyun içinde 2 takım kurulur, her iki takımda diğerinin üssünü ele geçirmeye çalışır. Genelde olay bu.

Özeldeyse ele geçirirken kullandığın herolar var. Oyundaki mevcut 101 herodan birini seçip oyuna başlıyorsun. Mümkün olduğunca fazla deneyim ve para kazanıp kendini geliştiriyorsun.

Kısaca anlatmam gerekirse böyle bir oyun.

Her oyun gibi bunada ön yargı ile başladım ve gerçekten çok sardı beni :) Çok eğlenceli ama bir arkadaşımın dediği gibi "Sabah başlıyorsun kendine geldiğinde akşam ezanı okunuyor..."

Biz westteyiz. Ayrıca başlayacaksan oyunu kavramak adına birazdaha araştır bence, içimden bir ses benim kısa anlatımıma bakarak hayal kırıklığına uğrayacaksın diyor ^^

Güzel bir oyundur. Hç Unreal Tournament oynadın mı !? Ona çok benzer aslında. Oyun içinde 2 takım kurulur, her iki takımda diğerinin üssünü ele geçirmeye çalışır. Genelde olay bu.

Özeldeyse ele geçirirken kullandığın herolar var. Oyundaki mevcut 101 herodan birini seçip oyuna başlıyorsun. Mümkün olduğunca fazla deneyim ve para kazanıp kendini geliştiriyorsun.

Kısaca anlatmam gerekirse böyle bir oyun.

Her oyun gibi bunada ön yargı ile başladım ve gerçekten çok sardı beni :) Çok eğlenceli ama bir arkadaşımın dediği gibi "Sabah başlıyorsun kendine geldiğinde akşam ezanı okunuyor..."
Bu arada 102 tane champ var ^^

30Lv olmakta hiç sorun yokta rune dizmek biraz sıkıcı Allaha çok şükür tüm 2 rune sayfamda full dolu yeni başlayanların biraz işi var :D

hiç bir zaman 30 lvl derdine düşmemişim dir. 30 lvl olunca kendini pro ilan edenler var acıkcası çok gülüyorum ( yanlış anlama sana bişi demiyorum )

Sen yanlış anliyorsun. Adam ''gel weste yeni başlıyorsan'' dedi. İyi bakarsan yeni başliyorsan. Bende orada Eastte oynadığımı hatta orda 3 Tane 30 lvlim olduğumu belirttim. Bazen çok yanlış anliyorsunuz.

Sen yanlış anliyorsun. Adam ''gel weste yeni başlıyorsan'' dedi. İyi bakarsan yeni başliyorsan. Bende orada Eastte oynadığımı hatta orda 3 Tane 30 lvlim olduğumu belirttim. Bazen çok yanlış anliyorsunuz.
ben okudugumu ıyı anladım sen benim demek istediğimi anlamamışsın. Boş konuşmanın luzumu yok ben genel olarak konuştum orda. nedemek istediğmi anlamadıgın ıcın daha fazla uzatmıyıcam

ben okudugumu ıyı anladım sen benim demek istediğimi anlamamışsın. Boş konuşmanın luzumu yok ben genel olarak konuştum orda. nedemek istediğmi anlamadıgın ıcın daha fazla uzatmıyıcam

Dostum cidden şuan dediğini anlayacak kişi çıkmaz. Heralde oruc kafanı bulandırmıştır. :'(

Geri