• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Canım sıkıldı, Rengar'dan imza yaptım. Zaten resim olarak imza yapmaya çok uygundu. Sadece boyut ve renklerle oynadım. Beğenen kullanabilir.

9h2a2b.png

Yakında Türkçe server'ı açılacak açılınca başla Türkçe server'a bana nickini yaz ö.m ile yardımcı olurum :D

Banada öyle geliyor.. Ama ikisinide denedim ikiside harika Fiora ile turret altı 3 kişi daldı ultiyi basmamla beraber triple ^^

Wukong, Fiora'dan farklı olarak, genelde offtank kasıyor. Bana lategame'de çok daha faydalı olur gibi geliyor. Takımda Fiora olunca 2 carry ile oynuyorsun sanki. Pek sevmiyorum o yüzden. Ama ultisi çok iyi, en azından bir süre focustan kurtuluyor.

Fiora almanı öneririm build ;
3 Tiamat , 1 BF sword , 2 Phantom dancer veya 1 tanesinin yerine attack speed bot %150 dmg sıçraması olucak ulti 1 kişiye 300 vursa yandakine %150 daha fazlasını vurucak yani .D

Elohell takip edeniniz var mı !? Çok hoş resimler ve cosplayler paylaşılıyor. Mesela;

2nbsiut.jpg

5fmzxy.jpg

23sb2g2.jpg

qn4j0x.jpg

Keşke benimde çizim yeteneğim olsaydı. Sabah akşam usanmadan akali çizerdim böyle <3

Fiora vs Wukong fiora havada karada alır ben ranked soloda wukong hiç rast gelmiyorum çok nadir alıyorlar fiora hem jungle hem solo güzel iş yapar.

Bilgisayarı geri alalı 3 gün oldu fakat oyuna halen daha giremedim. Nedenini bilen var mı !? Reconnect de yapılmıyor !?

Şuan finallerin son oyununu izliyicem ve kessinlikle tavsiye ediyorum izlemenizi. Özellikle ilk oyun inanılmaz çekişmeli ve heyecanlı geçti. Azubu frost oyunu karthus sayesinde çevirdi. İkinci oyundaysa Azubu tam anlamıyla "hiç bir şey yapamadı", sadece izledi. Her ne kadar az kill olsada oyun TPA kontrolündeydi. Özellikle 15.dk ACE olması kopardı oyunu.

İzlemeyenlerin mutlaka izlemesi gereken bir final. M5 finallere çıkamamasının verdiği hüznü unutturdu.

Geri