• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tr de başladımda oyunda harita biraz az gibi geldi bana tr oldugundan biraz geriden mi geliyor acaba?

twisted fate aldım da build olarak ad mi kasmak iyidir ap mi karar veremedim kullanan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim

MF seslendirme yeni duydum, çok hoş olmuş bayıldım ^^

"Silahlarımı beğendin mi !? Onları değil, elimdekileri" <3

Beyler euw.leagueoflegends.com sitesine giremiyorum. Sebebi nedir bilen var mı !? Face sayfasında yapıma alındı falan gibilerinden de birşey yazmıyor. Launcher'da haberlerin yazdığı kısımda boş görünüyor ayrıca.Ama sorunsuz oyuna giriyor. !?

Beyler euw.leagueoflegends.com sitesine giremiyorum. Sebebi nedir bilen var mı !? Face sayfasında yapıma alındı falan gibilerinden de birşey yazmıyor. Launcher'da haberlerin yazdığı kısımda boş görünüyor ayrıca.Ama sorunsuz oyuna giriyor. !?
onu bilmiyorumda bazen sırf imzanla avatarına bakmak için yorumlarına bakıyorum :D

Son düzenleme:
Teşekkürler ^^

Bu arada sorun kendiliğinden geçti. Garip... Sanırım benden kaynaklanan bir sorundu...

Oyuna yeni başladım 10 tane karakter var onları seçiyoruz bence en iyisi kurt :D Yalnız bende bitane map var ormanlı olan? Bide hangi adama hangi kıyafeti silahı almalıyım? Leveller ne işe yarıyor?

bu lol pbe ne acaba ?
Public Beta Environment;Normal serverlardan önce yeni gelen şampiyon ve skinler ilk buraya geliyor.Her Patch'de İp ve Rp veriyorlar sende istediğin şampiyon,skin vs. gibi şeyleri burada deneyebilirsin.Oyuna direk 30 Lv olarak başlanıyor.Yani test serverı diyebiliriz.

Hadi anladım, her serverda vardır troller tamam. Çoluk çocuk dolu, tamam. Hadi gene neyse, küfürler havada nedensiz uçuyor, oda tamam. Yarın okulum var yatmam lazım diyip oyundan çıkan coçuğa bile tamam. Ama yeter, sbrım kalmadı. Bu oyun sadece 5-5'den meydana gelmiyor. Belki geri gelir diye bekledim ama gelmedi. Ne draft pick var ne 3-3 var ne dominion var. İnsanlar eğlenmek için elo kaybetmek zorunda mı !?

2600 değil 5200 rp bile değer. Gözünü sevdiğim westi.

Hadi anladım, her serverda vardır troller tamam. Çoluk çocuk dolu, tamam. Hadi gene neyse, küfürler havada nedensiz uçuyor, oda tamam. Yarın okulum var yatmam lazım diyip oyundan çıkan coçuğa bile tamam. Ama yeter, sbrım kalmadı. Bu oyun sadece 5-5'den meydana gelmiyor. Belki geri gelir diye bekledim ama gelmedi. Ne draft pick var ne 3-3 var ne dominion var. İnsanlar eğlenmek için elo kaybetmek zorunda mı !?

2600 değil 5200 rp bile değer. Gözünü sevdiğim westi.
dün bi adam geldi tecavüzcü diye dedim kesin sur çekicez neyse herkes pickliyor champları bide yanında arkadaşını getirmiş skypeden konuşuyolarmış neyse herkes ne alıcağını nerde kasıcağını felan açıkladı sonra dedik sende support al dedik adam dedi support ne ki :D olan champları saydı nunu al dedim arkadaşı dedi ap rünü yok almasın dedi :( sonra dediki ben bunun ultisini kullanamıyorum dedi bende dedim işte tflerde arkadan giricen adamların ortasında koyucan ultiyi tfde dediğim gibi geldi ultiye bastı ardından hemen sağ tuş :( anlamadığım şu 30 level adam nasıl olurda nununun ultisini bilmez :(

Geri