• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Türkçe Oluyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lordios
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lordios

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2009
Puanı
61
7m8tw.jpg
[/url][/IMG]

Kısa bir süre önce BSC'den ayrılarak Riot Games'in Türkiye ofisine topluluk yöneticisi olarak dahil olan Erdinç İyikul, League of Legends adına Türk oyunculara ilk müjdeyi verdi. League of Legends, Türkçe oluyor!

Yapılan açıklamaya göre oyunun Türkçeleştirme çalışmaları profesyonel bir ekip tarafından yapılıyor. Bu doğrultuda Riot Games Türkiye, karakter seslendirmeleri dahil oyunun büyük bir kısmını Türkçe sunmayı planlıyor.

Türkçeleştirme sürprizine ek olarak İyikul, oyun içerisinde gerçek parayla satış yapılan Riot Points sistemine de değindi. Belirtilenlere göre Riot Games Türkiye ekibi, Riot Points konusunda Türkiye'ye özel bir fiyatlandırma üzerinde çalışıyor.

size bu haberi vermek istedim :)

Alıntıdır:League of Legends Türkçe Oluyor!

burdada birkaç seslendirme var:http://soundcloud.com/league-of-legends-turkiye

Son düzenleme:
bazı şeylerın orjinali daha iyi bkz:silkroad türkçe gelmesiin çok istediler kaçı kullanıyor türkçe :D

oyuna yeni başlayanlar için skill açıklamaları ingilizcesi yetmiyenler için iyi olucak. riot satışlarıda daha kolay olucaktır ben mesela alamıyorum riot paypal hesabımda yok

ya bence seslendirmelerin türkçe olması bi garip olur mesela draven welcome to do league of draven türkçe dravenın ligine hoşgeldiniz :D garip ama iyi haber genede :D

Lordios maxigamede rp satışı yapılıyor 5 6 kere aldım ben

olmasın, oyunu bırakırım:D çoluk çocuk oranı bariz bi şekilde artcak:(

Oynamadığım bir oyun ama yinede TÜRKÇE olması iyidir :)

post kasıyorsun-_-

ya bence seslendirmelerin türkçe olması bi garip olur mesela draven welcome to do league of draven türkçe dravenın ligine hoşgeldiniz :D garip ama iyi haber genede :D

karakter seslendirmeleri türkçe olmaz bence, sadece penta kill, ace fln türkçeleştirilir

Son düzenleme:
1 değil 2 değil, sürekli yapıyorsun bunu, hiç alakan olmayan konulara saçma sapan msjlar atıyorsun-_- (tabi eğer başka biriyle karıştırmıyorsam)
Ben neden hiç rastlamadım ? Düşünce belirtmek ne zamandan beri post kasmak oldu ? Ayrıca post kasmak demek "xd , adassdds,gaggahah" gibi anlamsız mesajlar yazmaktır :)

Erdinç İyikul gitti bakalım CoD rehberlerini kim yapıcak. :D

Ooo güzel bir haber ama karakter seslendirmeleri ingilizce kalacaktır gibi duruyor itemlerin adları, pentakill felan bunlar türkçe olur büyük ihtimalle ki zaten bunların türkçe olması gerekli karakterlerin seslerini ingilizce duyduktan sonra tekrar türkçe duymak gerçekten kötü oluyor.Ben ingilizce konuşmasını izledikten sonra asla o adamın türkçe dublaj konuşmasını dinleyemem bu dizilerde felan da böyle aslında yenmem lazım bu durumu. :D

Benim için farketmez ama oyuna yeni başlayacaklar için güzel birşey.

Aslında güzel itemin verdiği özellikleri Türkçe okumak avantaj nede olsa oyun çoluk cocuk ile dolmaz çükü max 1 oyun 25 30 dakika sürüyor hiç bir cocuk bunu göze alamaz=)

Harika haber bu ama seslendirmeler iyiydi İngilizce olarak ya alışma sürecim uzun sürecek :cry:

Geri