• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Türkçe Oluyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lordios
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
oyunun Türkçe olması;seslendirmeyi falan geçin bir yararı var riot point fiyatları. dolar euro üzerinden baz alınıyordu.şuanki fiyatlar pahalı.yapılabilcek bişeyde yoktu zaten.bi server değiştirmeye kalktım bana bayağı tuzluya patlıyacaktı

Türkçe olması iyi olur ya itemlerin özelliklerini filan daha iyi anlarız :)

Bence çok kötü olur bazı şeyleri tadında bırakmak lazım silkroada da gelmişti ama kaç kişi türkçe yaptı ki? Bide seslendirmelerde Türkçe olursa düşünemiyorum :D

En azından artık ne skill geliştirdiğimi öğrenebilicem :)

Türkçe olmasına sevindim.Birçok skill ve itemin ne işe yaradığını anlamak için açıp kullanmam gerekebiliyordu.

Türkçe olmasına sevindim.Birçok skill ve itemin ne işe yaradığını anlamak için açıp kullanmam gerekebiliyordu.

ben yine ingilizce kullanırım muhtemelen,windowsumda ingilizce :D Ama resmi olarak dilimizi eklemeleri,oyunda Türklerin yerini konumlandırır.ben acenin türkçesini merak ediyorum "hepicini kestiler" :P

biraz çakırkeyifim saçmaladıysam mazur görün :D

Riot doğru bir adım atmış, her geçen gün kitlesini arttırmak amacıyla çalışmalarına devam etmekte.

Fakat kişisel olarak söylüyorum ki online tabanlı Türkçe oyunlara hiç bir zaman sıcak bakamadım. Sanırım test amacı haricinda Türkçe oynamayacağım.

Bu oyun zor biraz yeni başlayanlar için iyi olcak :)

Geri