• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Türkiye Serveri AÇILDI

KimYooShin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Kas 2009
Puanı
31
maxigamelogo.png

Server şu anda açıldı girebilirsiniz !! İyi eğlenceler

Eğitim bölümündeki açıklamalar türkçe seslendirme olunca garipsedim biraz ama bence gayet başarılı olmuş !!!

AAAFERİM !!! :D

Girdiğime pişman oldum ben tam aralara girdiğimde hata veriyor bende." Program hata ile karşılaştı kapat" geliyor direk :S Aynı sorunu yaşayan varmı tek bendemi sorun var ?

karakter konuşmaları iyide oyundaki ana ses kötü yaw double kill triple kill quadra kill penta kill yerine 2de2 3de3 4de4 5de5 demişler :D keşke onları çevirmeselerdi

karakter konuşmaları iyide oyundaki ana ses kötü yaw double kill triple kill quadra kill penta kill yerine 2de2 3de3 4de4 5de5 demişler :D keşke onları çevirmeselerdi

Evet o komik durmuş :D ama karakterler güzel ^^

Hata bende yok sorunsuz oynuyorum şuan !?

Abi sen ne diyorsun Killing spree: Seriye bağladı :roll: Shut Down: Buraya kadar :roll: Bi tane daha vardı onu da kendini aştı diye çevirmişler :D :D :D

Beyler ben bugün indirdim , Eu West'teyim. Yeni üyelik almam veya bir şey indirmem gerekiyor mu TR için ?

ne 30 oldum ne ip rp geldi ne birşey... Oyuna baştan başlamak işkence.........

Not: Tamam beyler ıp ve rp yükseltmesi biraz zaman alıyormuş, gelicekler yani sakin olun :) PBE gerek kalmadı :D

Riot KBT olucağını duyurduğunda kayıt oldum ben. Seçilenlere ö.m ile bildiriyorlar seçildiğiniz diye ve üyelik sayfasına yönlendiriyorlar. Bu saatten sonra üyelik alınmaz heralde !? Yada alınır !? Bir bilgim yok !?

!?!?!?!?!?!? Cixx :D

Sitesinde dediğine göre 30 lvl olmamız zaman alabilirmiş. Bende halen daha bir değişme yok. Sizin durumlar nasıl !?

ManyakBücür bu arada. Kuvvetle muhtemel gece girerim oyuna...

Geri