• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Türkiye Serveri AÇILDI

Ben sevmedim KBT'yi. Oyundan yana kötü bir durum yok fakat oyuncular çocuk olunca zevki çıkmıyor oyunun. Sadece küfür etmek için giriyorlar. Resmen utanç verici bir durum diğer serverlarda yokken bizde bu kadar olması.

Bu arada herhangi bir sorun bulan var mı !? Ben buldum sanırım 1-2 tane ama nereye bildiriceğim bilen var mı !?

Son düzenleme:
Bu serverde oyunayacak arkadaşlara geçmiş olsun... o kadar maç yapmama rağmem şimdiye kadar 5v5 maç yapamadım; çıkanlar bir yandan bilerek besleyenler bir yandan artık iyice oyundan soğudum bi daha ki el ben aynısı onalara yapacam anlasınlar bakalım nasılmış şimdiden yazıklar olsun ...

biz neden diğer ülkeler gibi normal oynayamıyoruz illa biri küfredicek illa biri incici olucak saçmalıcak illa bi feeder olucak çok bilgisizler :(

Çoook fail olan var durum kötü.. İnş ayrı bir türkiye serverı olmaz.

Gerçekten rezillik. Sadece 3 oyuna girmeme rağmen ne ana kaldı ne bacı sövülmeyen. Berbat bir durum. Türkler için yeni bir server açılsa bile gidilmez oraya.

Çocuğun biri girdi oyuna, hayal gücümün sınırlarını zolayan küfürler etti ardından "Liseli Azrail" yazdı fedledi... Bu ne şimdi !?

Yeni Türkiye Serveri Açmazlar Umarım Yazık Ederler %90 Çocuk Sabahları Oynanmıor Küfür Edip Edip Gülüyorlar Acınası Bi durum .....

Geri