• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Türkiye'den Yeni Seslendirmeler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Wayward
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
"önemli olan boyu değil işlevi" diyor çocuk daha güzel cümleler bulabilirlerdi :D

Sonlarında komedi yapmışlar o hoşuma gitti benim :) Birde şey var "Al Sana Bir Kaya Nereye Dayarsan Daya" :D

Birde adamın mezar taşına yazmışlar hastayım ölücem bak noldu şimdi diyor :D

seslendirmeler gayet iyi bence ama ingilizcelerin yani orjinallerin yerini tutamaz

ahahahaha bazıları bayaa komik :D

4. Video 34Sn'den sonra Yorick'in söylediğini dinleyin :haha

Son düzenleme:
yorich AMCA :D hastayım dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi :D

Çok başarılı gerçekten kalite akıyor ama bu Türkçe sadece east serverine gelicek :( bende eastdeyim :) TexaSupporters1 30 levelim solo rank gelicek arkadaş arıyorum.

Çok başarılı gerçekten kalite akıyor ama bu Türkçe sadece east serverine gelicek :( bende eastdeyim :) TexaSupporters1 30 levelim solo rank gelicek arkadaş arıyorum.

türkçe sadece east e gelicek diye birşey yok nerden duydun onu
daha türkçe seslendirmeler devam ediyor ilerki haftalarda beta cıkıcak bazı oyun dergilerinin verdiği kod ile türkçe beta testini deneye bilicez elimde 1 beta kodu var beta çalışmalar bitsin beta cıkınca denicem ama beta kodunuz yoksa daha çok bekliceksiniz

Oyunu aylardır ingilizce oynuyorsunuz, garipsemeniz bence bundan. Çokda kötü olmamış ama deliricem, lütfen yardım edin. Kennen'in sesi çoooook tanıdık geliyor. Nerden acaba !?

Bu arada youtubedaki espiriye bakın :D

Son düzenleme:
al sana kaya haha :D evet doğru dakikasi sadece 2.95e nefesini kesicem :D oynamıyordum ama türkçe olduğunda kesin oynarım seslendirmeler çok iyi tadı ayrı bi güzel olur böyle.:hsml:

Bunuda ekle yeni :)

"Uzgünüm beyler tüylü kelepçeler evde kalmış" -Caitlyn

Oyunu aylardır ingilizce oynuyorsunuz, garipsemeniz bence bundan. Çokda kötü olmamış ama deliricem, lütfen yardım edin. Kennen'in sesi çoooook tanıdık geliyor. Nerden acaba !?

Bu arada youtubedaki espiriye bakın :D

Arkadaşa sormuştum :D

Cartoon Networkte "Amazing World of Gumball" adlı bir çizgifilm var. "Darwin" adlı karakteri seslendiren kişi seslendirmiş kenneni :D

Geri