• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Ücretsiz RP Desteği !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440
549o7zsw.png

maxicon1.png

Merhaba Arkadaşlar,
Eğer bir şampiyon ya da herhangi bir ürün alacaksınız lakin elinizde 0-50(Düşük miktarda) RP eksik var.İndirim gelmesini beklemenize gerek yok , tekrar RP çekmenizede gerek yok tek yapmanız gereken ricanızı desteğe iletmeniz.İstisna olarak bir seferlik böyle bir imkan sağlıyorlar yetkili arkadaşlar.Aşağıdaki bilgilerle beraber League of Legends'la ilgili kendi yaptığın bir çizimi, şarkı sözü, şiir veya yeteneğin olan bir konuda League of Legends hakkında çalışma yapar ve gönderirsen RP'yi hesabına eklemiş olurlar.

Buraya tıklayarak desteğe mesaj gönderebilirsiniz.

KZL77Z.jpg

Gerekli Bilgiler ;

Kullanıcı adın (oyuna giriş yaptığın ad),

Sihirdar adın (PVP.net'te insanların gördüğü adın),
Oynadığın sunucu (TR, NA, EU West, EU Nordic & East)
Çalışman (K
endi yaptığın bir çizimi, şarkı sözü, şiir veya başka bir yeteneğin )

Sonuç ;
e7oMDN.jpg

Hiçbir zaman şansım yaver gitmedi fakat denemeye değer. Güzel konu olmuş elinize sağlık.

Ne yazicaz desteğe sadece bunlar yetiyormu.Başlığa ne yazayım onu düşünüyorum rpmi verinmi diyim. :D

Gerekli Bilgiler ;

Çalışman (K

Son düzenleme:
Ne yazicaz desteğe sadece bunlar yetiyormu.Başlığa ne yazayım onu düşünüyorum rpmi verinmi diyim. :D

Gerekli Bilgiler ;

Çalışman (K

'' RP Ricası '' diye başlık açabilirsin.

1k qold plz den 1k rp plz :D bu günlere geldik :D bende mesaj attım haydi hayırlısı :D

ben 87 rp istemiştim vermediler bana :D 0-50 ile gene iyi o tür yardımları oluyor bugün rp çekecem eksik kalırsa bende isteyecem :D

Ayrıca aldığınız skin 1 hafta içinde indirime girerse ticket atıp aradaki rp farkını alabiliyosunuz

Bende bir kere yararlanmıştım bundan en fazla 50 veriliyordu 52'mi öyle bişe istemiştim vermişlerdi :)

Geri