• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lenovo G570 Sorun

@CottonCandy

Abi şimdi ekran kartı sürücüsünü güncellemek lazım. Bunun için DriverBooster 2 var. Oradan güncelleyebilirsin, olmadı internetten manual yapabilirsin.

İşlemci darboğaz olabilir ve limit işlem sayısı yüzünden kendini kapatıyor olabilir. Bunu düzeltmek için bunu indirip deneyebilirsin.

Burada gene çok güzel ihtimaller var bunada bakmanı önerinim.

Not: En iyi kaynak microsoftun kendi sitesidir. :)

pc de driver booster kurdum güncelledim gine aynı sorun
[MENTION=536]Niklaus Roerig[/MENTION] senin dediğinide kurudm sorun aynı :) herkezin dediğini yaptım :)

----------

İ5 2. nesil işlemci / 4GB Ram var dimi : ) araştırırsan senin pc de AMD 6370M 1GB harici kart gözüküyor. eğer ki yok ise işlemcinin ve harici ekran kartının [İntel HD 3000//Onboard'ın] ısı değerlerine bak. Driver Booster 2 yi indir tarat bakalım bir şey çıkacak mı. Isı yüzünden yapabilir yada donanımsal hatadan olabilir. gerekli şeylerin güncel olduğunu var sayarsak ISI değerleri de normal ise. Servise veya ana kartın bir elden geçmesi gerek.

aynen i5 yeni nesil vs vs Ram 6 GB DDR3 en son çare servise verecem pc

"dxdiag" kısmına yeni bölme geldi mi?

MEnZNa.png

aynı sanırım ?

----------

pc orjinal windows 7 homebasic yapsam ilk aldım zaman düzelirmi

ah bu amd ah. driver konusunu bir türlü çözemedi hıyarlar.

Sana önerim pc yi alırken yanında driver cd si verdilerse onun içerisinden ekran kartı driverını kurmandır.

Yada pc nin herhangi bir konumunda sakladıysan...

Ben tüm driverları hdd de saklıyorum. Bir sorun olduğunda ilk driverı kurup o şekilde yoluma devam ediyorum.

Senin ati nin doğru driverını kurman gerekiyor.

ah bu amd ah. driver konusunu bir türlü çözemedi hıyarlar.

Sana önerim pc yi alırken yanında driver cd si verdilerse onun içerisinden ekran kartı driverını kurmandır.

Yada pc nin herhangi bir konumunda sakladıysan...

Ben tüm driverları hdd de saklıyorum. Bir sorun olduğunda ilk driverı kurup o şekilde yoluma devam ediyorum.

Senin ati nin doğru driverını kurman gerekiyor.

orjinal driverleri kurulu :)

Geri