• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LG G2 mi Discovery Elitemi

Aktiflik
K.Tarihi
29 Haz 2013
Puanı
11
Merhaba arkadaşlar yeni telefon alacam biraz araştırma yaptım LG G2 ile Discovery elite arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

discovery hakkında cok olumsuz ve olumlu sonuç var ama lg g2 de nerdeyse hiç yorum yok.

Cunku hatiri sayilir bir kullanicisi yok.

Performans ve teknik özellikler bakimindan G2 ile degil.ancak G3ile kiyaslanabilir.

Elitenin sana tek kusurunu soyliyim koseleri sivri yuvarlak degil buda kullanirkan sorun cikartabilir.

Yoksa ozellik olarak suan dünyada daha iyisi yok,3Gb ram sisteme 1gb ramde oyuna ayrilmis, 2,5GHZ dort cekirdekli islemci 16mp arka 8mp ön kamera.

Elite dün arkadaşım almış kullanma fırsatım oldu gerçekten çok iyi fakat koruyucu kılıf felan aldığında bi garip duruyor sistem açsından zaten üstüne yok.

Cagatayin atmis oldugu videodaki cift dokunus modu istege göre acilip kapatilabilen özellik manuel yani o gereksiz bir neden olmus.

Elite zaten G2 çakması. KnockCode, Sim girişi, hoparlor mekaniği hepsi G2 den alıntı. 2 GB RAM zaten sana yeter. 3 GB 'ı kolay kolay harcayamazsın zaten, o yüzden RAM miktarına aldanma. Kameraya gelince kaç MP olduğu önemli değil çözünürlüğü yüksek olsa yetecektir. Zaten doğru orantı MP de artacak. Onun dışında elite ne yalan söyleyeyim biraz kaba duruyor ama ekranı büyük. İkisinide kullandım bildiklerimi söylüyorum.

Elite'in tasarıma bakar mısın? Kalastan farkı yok. ^^ G2 al daha iyi.

arkadaşta var elite bu kadar biçimsiz kaba bir telefon görmedim ben :D

Hiç telefonum olmasa dahi General Mobile almam. 5-6 ay kullandım nefret ettim, ve şimdide dükkanda general mobile teknik servis kağıtlarını doldura doldura bittim tükendim. Ne kadar güzel performansı olursa olsun, isterse dünyanın en iyi işlemcisi olsun o cihazı almam ben. Ayrıca elite modeli kadar kaba bir cihaz görmedim ben.. O yüzden G2 diyorum.

Bu benim şahsi fikrim.

videoda ki almamak için 5 nedenden sadece teki işe yarayacak neden, o da kapağın açılmayışı ve bataryanın manuel değiştirilememesi..

Diğerleri gülünç yani sırf neden belirtelim diye neden uydurmuşlar

Akill jestler diye bir bölüm var ordan kapatiliyor ciktiktan 1hafta sonra aldim.

Ancak güncelleme geldi dogru yalniz guncellemede cift dokunarak kapatmada eklendi :)
Anladım telefonu almadım ama güncelleme filan geldi diye söylemişlerdi ordan hatuırlıyorum ama güncellemenin tam neler olduğunu bilmiyorum.

----------

videoda ki almamak için 5 nedenden sadece teki işe yarayacak neden, o da kapağın açılmayışı ve bataryanın manuel değiştirilememesi..

Diğerleri gülünç yani sırf neden belirtelim diye neden uydurmuşlar
Aslında köşekli olmasıda bazen sorun yaratabiliyor bence oda gerekli bir neden.

Annemde discovery elite bende lg g2 var. Karşılaştırdım ekran kalitesi olarak g2 hertürlü üstün. Parlaklığı olsun vs. Antutuda benim cihaz 33bin elite 36bin çıkıyor. Biri LG biri General Mobile. Bana kalırsa yine LG G2 seçerdim.

Performans olarak her iki cihaz arasında uçurum bir fark yok. GM biraz önde ama günlük kullanımda bunun farkı size yansımaz. GM ile yapacağınız herşeyi G2 ile de yapabilirsiniz. O nedenle ben olsam görünüm olarak daha estetik ve hoş duran G2 yi seçerdim.

Discovery özellikleri iyi fakat malzeme-kasa kalitesi düşük.Servis sorunlarıda var.
G2 fiyatını hak eden bir telefon.

Elite zaten G2 çakması. KnockCode, Sim girişi, hoparlor mekaniği hepsi G2 den alıntı. 2 GB RAM zaten sana yeter. 3 GB 'ı kolay kolay harcayamazsın zaten, o yüzden RAM miktarına aldanma. Kameraya gelince kaç MP olduğu önemli değil çözünürlüğü yüksek olsa yetecektir. Zaten doğru orantı MP de artacak. Onun dışında elite ne yalan söyleyeyim biraz kaba duruyor ama ekranı büyük. İkisinide kullandım bildiklerimi söylüyorum.

Çakmamı :ban

Çakma Kelimesinin Anlamını Bi Araştır istersen :rc:

EDİT: Babamda LG G2 Var Bendede Elite Var. Ucurum Bi Fark Yok Lakin Özelliklerdende Anlayabilcegin Üzerine Elite Daha Üstün Bir Cihaz :)

Ve Artık Şunu Kafanızdan Cıkarın ... Cihaz Ücreti Haricinde MARKA'yada Para Vermeyin ..

GM Discovery'de Kullanmış Biriyim oda Suan Annemde ztn. General Mobile bu Telefonla Ün Kazanmış Bu Sebepten Dolayı Bu Ün'ü Kaybetmek istemez :)

Son düzenleme:
Discovery kullandım şu an g2 kullanıyorum bu yaşıma kadar her telefonu en az 2-3 sene kullandım o da en az ama discovery 6 ay dayanmadı sanırım kesinlikle kalitesiz oluyor general mobile özellikleri iyi olabilir fakat general mobile önermem şu an g2 kullanıyorum 3 aydır gayet memnunum bende elite ve g2 arasında kararsızdım g2yi tercih ettim hiçte pişman değilim

Discovery elite nin sadece lansman farkı oldugundan ibaret anladım ki 2 ay kullanan arkadaşlarım falan var hiç biri memnun değil

G2 mini aldım elime görede hem ne büyük ne küçük. tam ideal telefon o fiyatıda hak ediyor.

Geri