• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LG G2 mi Discovery Elitemi

Çakmamı :ban

Çakma Kelimesinin Anlamını Bi Araştır istersen :rc:

EDİT: Babamda LG G2 Var Bendede Elite Var. Ucurum Bi Fark Yok Lakin Özelliklerdende Anlayabilcegin Üzerine Elite Daha Üstün Bir Cihaz :)

Ve Artık Şunu Kafanızdan Cıkarın ... Cihaz Ücreti Haricinde MARKA'yada Para Vermeyin ..

GM Discovery'de Kullanmış Biriyim oda Suan Annemde ztn. General Mobile bu Telefonla Ün Kazanmış Bu Sebepten Dolayı Bu Ün'ü Kaybetmek istemez :)

GM Discovery telefon piyasasında en ucuz olmaya çalışıp en iyi özelliklere sahip neredeyse. Adamların amacı marka yapmak değil, markaya para vermemeyi sağlamak. Bendede G2 var kardeşimde elite var. Çakma kelimesine gelince haklısın. :D Çakma değil de özenti diyelim. Yan yana koy anlayacaksın. :)

GM Discovery telefon piyasasında en ucuz olmaya çalışıp en iyi özelliklere sahip neredeyse. Adamların amacı marka yapmak değil, markaya para vermemeyi sağlamak. Bendede G2 var kardeşimde elite var. Çakma kelimesine gelince haklısın. :D Çakma değil de özenti diyelim. Yan yana koy anlayacaksın. :)

bu Senin Düşüncen Tabi

Bana göre özenti kelimesi telefonlar arasında kullanılmaz . Sonucta her telefonun amacı aynı :)

bu Senin Düşüncen Tabi

Bana göre özenti kelimesi telefonlar arasında kullanılmaz . Sonucta her telefonun amacı aynı :)

Tasarımsal olarak demiştim. :) Ben burda telefon savunuyorum gibi görünmesin ama ben zaten ilk görüşte benzerliği fark ettim. :)

Geri