• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL ama cidden LoooL(Bu zamanda böylesi)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu eli Kaya sayesinde sen kazanmış olabilirsin, ama savaş bitmedi çekirge !! :D

O leona benimdir belki ama nick değişmeden önce senle hiç oynadığımı hatırlamıyorum :D
iyi bak yazmayı öğrenince cevap vermişsin çekirge sensin öğretiyoruz birşeyler işte çekirge :D Bak adam ezikliğini nasıl anladı Cheryup deyince nihahahha :dnc:gold 5 ten dia 5 e kadar nam salmıştın o nickle :alkis değiştirip kurtulacağını sanıyorsan canlı şahiti ben varım burda kaan :D

iyi bak yazmayı öğrenince cevap vermişsin çekirge sensin öğretiyoruz birşeyler işte çekirge :D Bak adam ezikliğini nasıl anladı Cheryup deyince nihahahha :dnc:gold 5 ten dia 5 e kadar nam salmıştın o nickle :alkis değiştirip kurtulacağını sanıyorsan canlı şahiti ben varım burda kaan :D

Ulan gunti, sona al taşı beni dediğin günleri unutmadık :D

Ulan gunti, sona al taşı beni dediğin günleri unutmadık :D
ben senin gibi yalancı değilimki kaan :D olanı söylüyorum evet güzel support oynuyorsun bunu inkar etmem inkar edeninde karşısında olurum.Ama benimle duo olarak girdiğin maçlarda 2 oyun aldıysak 4 oyun kaybettik ya sen oyundan düşüp durdun ya birşeyler oldu maçlar bir şekilde lost.İlk başlarda iyiydi bir iki küme atladım ama sonrası hoşaf oldu bunu sende biliyorsun :shm:

ben senin gibi yalancı değilimki kaan :D olanı söylüyorum evet güzel support oynuyorsun bunu inkar etmem inkar edeninde karşısında olurum.Ama benimle duo olarak girdiğin maçlarda 2 oyun aldıysak 4 oyun kaybettik ya sen oyundan düşüp durdun ya birşeyler oldu maçlar bir şekilde lost.İlk başlarda iyiydi bir iki küme atladım ama sonrası hoşaf oldu bunu sende biliyorsun :shm:

ADSL op, karşısında duramıyorum kusura bakmıyıcaksın... Ama her girmeden önce uyardığım da ayrı bir gerçek :D

ADSL op, karşısında duramıyorum kusura bakmıyıcaksın... Ama her girmeden önce uyardığım da ayrı bir gerçek :D
o yüzden geriye doğru taşıdın diyorum.Normal şartlarda oyun alma ihtimalimiz %50 nin üzerinde seninle ama hep bir aksilik oldu -cık :D

Geri