• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL başlasam ?

-CapsLock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Şub 2011
Puanı
53
Oyunu oynamayı bilmmiyorum biraz karışık geldi bi ara oynamıştım bi türlü beceremedim sildim. Oynamayı nasıl öğrenirim nasıl geliştirrim kendimi ?

dotadan biraz tecrüben olsa daha rahat alışırdın oyuna ;) tabi imkansız değilde chat penceresine bi süre bakma çok küfür geliyor özellikle tr de oynayacaksan :D

Sen başlarsan bende başlarım kardeşim. :D
-Çoluk çocuk ana-bacı yapıyor mu ? Oyunu oynayan biri söyleyebilir mi ?

TR sw si pert kanka bebe dolu :D Arkadaşın biri yardım etcek de ben yine de 2-3 gün tr sw de takılmayı düşünüyorum chat yerine gözüm kaymadığı sürece sorun yok :D

TR de başlayın bence oyun çok güzel. Yalnız 1 hafta sıkıcı olabilir kill alamazsınız. Oyunun mantıgını çözün ondan sonra zevkine varırsınız.

Şöyle söyleyeyim tr de kesinlikle ne kadar iyi oynarsan oyna çok küfür yiyosun.Çoluk çocuk kaynıyor.Eu west de oynuyorum ben gayet memnunum.Ama eu west daha zor alışmak için.Başlıyacaksan kesinlikle westde başla

Bende bir sefer oynamıştım,sonra sildim. Geçenlerde tekrar yükledim bu sefer daha farklı daha zevkli geldi.Fakat türk serveri olduğu için küfürden oyuna sıra gelmiyor.

Arkadaşlar 30 level olana kadar dişinizi sıkın, 30 level olunca dereceli 5 kişilik takım kurarak oyunlara girersiniz çok seviyeli gerçekten profesyonel insanlar var, ben 4 arkadaşımla takım kurup giriyorum team speak falan kullanıyoruz çok zevkli ve seviyeli oyun oluyor. Asıl konuya gelirsek lol başlayacaksan eğitici oyunu oyna biraz ilk olarak daha sonra bol bol oyunlara gir arayüz türkçe nasıl olsa zamanla alışırsın önerilen itemler var npc de her türlü yardım mevcut acemi tüyoları denen ufak ip uçları var onları incele falan öğrenirsin. Ha bu arada oyun içerisindeki nick'im YummikOo her hangi bir konuda yardım istersen eklemen yeterli.

Oyunu oynamayı bilmmiyorum biraz karışık geldi bi ara oynamıştım bi türlü beceremedim sildim. Oynamayı nasıl öğrenirim nasıl geliştirrim kendimi ?
İlk başta oyunun önerdiği esyaları yapıcaksın(markette ilk pencere).Sonra sonra aldığın adamların özelliklerini öğreniceksin.Dahada sonra kendin esyalarını tasarlıcaksın.Dahada sonra karşı takıma göre esya yapıcaksın.Böyle iste direk hicbir strateji oyunu öğrenilemez.Cabalayarak öğreniceksin.Güzel bir oyun.Ciddi anlamda zeka geliştiriyor.

----------

Haha hic sorulucak bir sorumu bu? Küfürsüz Türk serverı gördünmü :D .Küfür adettendir gelenek hale gelmiş artık Türklerde :D .

önceden dota oynayanlar çok şanslı o yüzden :D eski dotada en noob adam bile bu oyuna yeni başlayanı yer :D

trdeyim ama yeni çar açıcam :( eu west ve ya east hangisinde daha çok türk var ?

sana tavsiyem westte oynaman türk fazla yok alıştırırsın kendini trde bi maça girdim herkes prof öldügünde ana avrat böyle gidiyor :(

westde dil türkçe yapılıyomu la ? ben sırf itemler sesler türkçe diye tr serverine girdim /:

öncelikle evet doğru tr berbat ama diğer serverlardada eğer yeni başlıcaksanız kötü oynarsanız ordada çok fazla küfür ve report yersiniz from? yazıldığında turkey yazdığınızda bile küfür yersiniz öyle diyim

öncelikle evet doğru tr berbat ama diğer serverlardada eğer yeni başlıcaksanız kötü oynarsanız ordada çok fazla küfür ve report yersiniz from? yazıldığında turkey yazdığınızda bile küfür yersiniz öyle diyim
Ben westte oynuyorum report veya küfür eden yok from? diye sorunca turkey yazıyorum hatta muhabbet ettiklerimizde var yeni playersin kötü oynaman normal hiç değilse adam trdeki gibi ana avrat kaymıyor

yeni başlıyoruzda kötü oynamıyoruz abi :D yani şöyle diyim sana midde dağıtıcam diyip first pick olan adam voli+ashe+nunu+turretin önüne kadar gidip voli geri atıyor napcam yha diyen bir adam gördüm az önce :(

----------

Ben westte oynuyorum report veya küfür eden yok from? diye sorunca turkey yazıyorum hatta muhabbet ettiklerimizde var yeni playersin kötü oynaman normal hiç değilse adam trdeki gibi ana avrat kaymıyor
caner dili türkçe yapabiliyomuyuz la ?

Geri