• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL başlasam ?

Gavur bir başka yaklaşıyor. Aslında bizim içimizde de böyle kendini yetiştirmiş insanlar var ama çoğu annesinden aldığı 1 TL ile hesap açtırıp öyle oynuyor. Ya oyunu yarıda bırakıyor ya küsüp pes ediyor.

Gavur bir başka yaklaşıyor. Aslında bizim içimizde de böyle kendini yetiştirmiş insanlar var ama çoğu annesinden aldığı 1 TL ile hesap açtırıp öyle oynuyor. Ya oyunu yarıda bırakıyor ya küsüp pes ediyor.
abi adamlar metin2 konuşuyorlar oyunda :D allahtan metin2 wolfteam gibi oyunlar varda çoğu o oyunlarda :(

yeni başlıyoruzda kötü oynamıyoruz abi :D yani şöyle diyim sana midde dağıtıcam diyip first pick olan adam voli+ashe+nunu+turretin önüne kadar gidip voli geri atıyor napcam yha diyen bir adam gördüm az önce :(

----------

caner dili türkçe yapabiliyomuyuz la ?

nette var ayarları türkçe oynayabiliyorsun westide araştır bılırsın

NA ya dokunmayında hangi serverda başlarsanız başlayın bi de 30 level olduktan sonra ranked falanda girersiniz siz hiç çekilmez.

Beyler benim client bozuldu ya türkçe yapcam die bütün itemlerin adları kare olarak gözüküyor diğer şeylerde sorun yok bde chat ekranı oyle

caner 800mb felan hikaye sen patch attırmamışsın sadece localeden en_gb olanı tr_tr yapıcaksın türkçe olucak :)

Geri