• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

lol bu haftaki herolar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Fizz ilk başlarda pek atik olamayabiliyor ama 11 leveli gördümü ap kastınızmı tutamazsınız

lich bane ne işe yarıyor tam bilmiyorum? Hep onu alıyorum ama :D

Ability Power veriyor, mana ve movement speed veriyor. En önemlisi item'ın pasif özelliği. Her skill kullandığında bir sonraki basic, yani normal, atağın ilaveten 50+Ability Power %75 kadar hasar veriyor. Ve Fizz'in Urchin strike, sanırım Q skili, on-ht effect olduğundan bu özelliği skili kullandığın an kullanabiliyor.

Örnek verelim. Fizz'in 400Ap kastığını düşünelim rakibin magic resist 0 kabul edelim.

Fizz'in Q su 130+0,6Ap hasar veriyor. Yani 130 + (400.0,6) = 370 magic damage.
Bu skili kullandığı için Lich Bane'in pasifi devreye giricek. 50+300= 350 damage.

Şimdi, skill normal bir skill olsaydı, önce 370 vurucaktın, ardından item pasifi devreye giricekti ve bir sonraki normal atağın 350 fazladan hasar vericekti. Ama Fizz'in Q su on-hit effect olduğu için skili kullandığın an, hem 370 damage (yani skilin kendi damagei) hemde 350 aynı anda veriyor.

Anlatabilmişimdir umarım !?

o kadar detaylı bilgim yok işte. Mağazada sadece rp ile yazıyodu içerlendim 1-2 küfür ettim bende :D

MErak etme bu oyun joygame'ye bağlı değil :D

----------

Ability Power veriyor, mana ve movement speed veriyor. En önemlisi item'ın pasif özelliği. Her skill kullandığında bir sonraki basic, yani normal, atağın ilaveten 50+Ability Power %75 kadar hasar veriyor. Ve Fizz'in Urchin strike, sanırım Q skili, on-ht effect olduğundan bu özelliği skili kullandığın an kullanabiliyor.

Örnek verelim. Fizz'in 400Ap kastığını düşünelim rakibin magic resist 0 kabul edelim.

Fizz'in Q su 130+0,6Ap hasar veriyor. Yani 130 + (400.0,6) = 370 magic damage.
Bu skili kullandığı için Lich Bane'in pasifi devreye giricek. 50+300= 350 damage.

Şimdi, skill normal bir skill olsaydı, önce 370 vurucaktın, ardından item pasifi devreye giricekti ve bir sonraki normal atağın 350 fazladan hasar vericekti. Ama Fizz'in Q su on-hit effect olduğu için skili kullandığın an, hem 370 damage (yani skilin kendi damagei) hemde 350 aynı anda veriyor.

Anlatabilmişimdir umarım !?
Anlattın be reis Eyw Bende Bilmiyordum :)

Geri