• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL FPS Arttırmak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Summer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Summer

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ağu 2011
Puanı
25
Ben iyi bi fps'de oynamak istiyorum. Başka sitelerden araştırdım ama çok büyük bi fark olmadı. Sizin önerdiğiniz yöntemler var mı ?

Yapılacak şeyler belli arka planda sadece lol açık kalacak, fanlar havalanacak, en düşük özelliklerde oyanayacaksın. Ha birde Tf lere girme :D

Oyuna girin sonra video settings vertical sync tikini kaldirin sizinde okadar fpsiniz olur. benimde fps 60 cok cok cok nadir 61 oluyor bazen hemen 59 60 oluyor sonra.

mrvss.png
buda very high da aldığım fps 5w5 fightlarda 150 den aşşağı düştüğünü görmedim

Fps !? Ne gerek var, benim ttnet bunyesinde calisan kadrolu sapigim var. Ranked girince farkedip netimi kesiyor paso, fps ve lag da neysmis, pfff :D

Vsync kapatın HD5K ile sizinde bu kadar fpsniz olsun
hd5k ne açıkcası bilmiyorum.
Benim bilgisayarıma göre 300-350 fps normal
Asus gtx680 top model
i5 3570k
asus maximus v gene anakart
16 gb 1600mhz ram

benim bu özelliklerle aldıgım fps bu.
Ayarlarda budur.
msjb0.png

Son düzenleme:
hd5k ne açıkcası bilmiyorum.
Benim bilgisayarıma göre 300-350 fps normal
Asus gtx680 top model
i5 3570k
asus maximus v gene anakart
16 gb 1600mhz ram

benim bu özelliklerle aldıgım fps bu.
Ayarlarda budur.
msjb0.png

Hani sinavlarda 90 aldigina uzulen cocuklar vardir ya gozumde o konumdasin suan, tam dayaklik :D Burda very low cektigi halde lagli oynayan insanlar var :D

hırs yaptım lan okul bitsin çalışıp iyi bi sistem yapmassam içimde kalır.

Geri