• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL FPS Arttırmak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Summer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hd5k ne açıkcası bilmiyorum.
Benim bilgisayarıma göre 300-350 fps normal
Asus gtx680 top model
i5 3570k
asus maximus v gene anakart
16 gb 1600mhz ram

benim bu özelliklerle aldıgım fps bu.
Ayarlarda budur.
msjb0.png
Tamam iste wait for vertical sync bu acik olacak. sen onu acmadigin icin okadar fps var bende actigimda baya oluyor.

Tamam iste wait for vertical sync bu acik olacak. sen onu acmadigin icin okadar fps var bende actigimda baya oluyor.

Dostum onu kaldırıp full ayarlarda bi ss cekermisin bilgisayarının performansına göre değişir fps.İstediğin kadar o işareti kaldır bilgisayarının performansına bağlı.

arkadaşlar fps vb şeyler bırakında ben bildiğimi söyleyim iyi bir siteme sahip olmayan player hiç bir oyunda başarılı olamaz aksini idda eden varsa buyursun gelsin :d

arkadaşlar fps vb şeyler bırakında ben bildiğimi söyleyim iyi bir siteme sahip olmayan player hiç bir oyunda başarılı olamaz aksini idda eden varsa buyursun gelsin :d

Ekran kartı harici bile değil, laptop, adını sanını bilmiyorum, ttnetteki kadrolu çalışandan bahsetmiyorum bile ama inadına gold4 promote. Tabi başarıdan kastına bağlı olay...

GTX 960m mevcut, 200 fps de oynarken şuanda FPS en fazla 90'a çıkıyor, genelde 60'a sabitleniyor. Baya bir araştırdım ama nedenini bulamadım. Bunun sebebi SSD'den D'ye geçirmem olabilir mi? Varsa bilen birisi yardımcı olabilir misiniz

Geri