• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lol Kararsızım

Shaco'ya gelen nerf şampiyon bitirici cinsten.

Corki'ye gelen nerf şampiyon dengeleyen cinsten.

Aynı haltı bir ara evelyne yapmışlardı. Stun kaldırıp slow yapmışlardı dengeleme bahanesiyle, ardından abarttıklarını anladılar remake yaptılar.

İrelia gelen nerf dengelemek için getirilmiş nerfler dizisi, işe yaradımı !? Ehhh... :D

Bana göremi? Lolking sitesine bak mid ve topda hala en çok picklenen hero dianadır :)

Bana göremi? Lolking sitesine bak mid ve topda hala en çok picklenen hero dianadır :)

Pickler heronun ne kadar saglam oldugunu gostermez.

Ayrica diana cop degil, olmasi gerektigi gibi. Ne ilk ciktigi gibi asiri op nede oynanmayacak kadar berbat.

Vlad gene ayni sekilde. Eskiden cok iyi hatirliyorum flat ap ile tank kadar can kasiliyordu. Ustune ustluk 1-5 rahat savunuyordu kule. Simdiyse dengelediler, berbat ve secilmiyecek pick mi !? Hayir.

Pickler heronun ne kadar saglam oldugunu gostermez.

Ayrica diana cop degil, olmasi gerektigi gibi. Ne ilk ciktigi gibi asiri op nede oynanmayacak kadar berbat.

Vlad gene ayni sekilde. Eskiden cok iyi hatirliyorum flat ap ile tank kadar can kasiliyordu. Ustune ustluk 1-5 rahat savunuyordu kule. Simdiyse dengelediler, berbat ve secilmiyecek pick mi !? Hayir.

Diana cop değil zaten :)

En çok picklenen hero olması onun hala eski gücünde olduğunu gösterir :)

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar Varus aldım onu deniyorum bayada hosuma gitti bana varus hakkında bilgi verebilecek varmı teşekkürler simdiden

Geri