• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL yeni sorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
knock back olmasın?

----------

ayrıca adamın arkasından atarsan daha cok karsı takıma destek yapmıs olursun ya önden yada yandan giriceksin e skili ile

Shywana da cok hizli temizler jungle. Late game cok iyi bir tank olabilir ama cc yoksunu. Genede dene derim cok zevkli.

LCS'de en çok oynanilan jungler olarak Jarvan şuanlik.

shyvana denedim beğendiğim bir champ ama ben ip ile alıyorum daha rp yüzün görmedim :D o yüzden önceliği ağır basanları alıyorum. Şimdi + ları - leri koyunca hecarim daha iyi damager ve daha iyi tank olarak görünüyor.

Anladığım kadarıyla sen birisi hecarim adam akıllı övse, jarvandan daha iyi desede alsam modundasın !?

Anladığım kadarıyla sen birisi hecarim adam akıllı övse, jarvandan daha iyi desede alsam modundasın !?
hayır ben ikisi arasında kaldım eksik bilgilerim falan varsa benim göremediğim + yada - lerini öğrenme amacındayım :) belli başlı nicklerini bildiğim kişiler yorumlarını esirgemiyorlar sağolsunlar;) tabiki sende dahil:shm:

her junglenin iyi özellikleri var benim bu tavsiye konuları hoşuma gitmez bazılarıda sırf nerf yiyecek diye şampiyon almaz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri