• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Londra'da İlk Günüm... [2. Gün eklendi]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Londra'da Gördüklerimi Paylaşayım mı?

• Kullanılan toplam oy
    40
Abi benim orda canım sıkılır vallahi :D En azından Türkiyede hergün bir olay oluyor gazeteler, televizyonlar saolsun sürekli gündemi değiştirip güncel tutuyorlar .p Ama kim ne derse desin yolunu yordamını öğrendinmi ordada her türlü işini yürütürsün dostum hayırlı olsun :)

bro bu ingiliz vatandaşlığına falan geçerken kraliçeye bağlılık yemini falan ediyomuşsun duyduğum kadarıyla doğrumudur bu ?

iBende gittim londraya :D nerede kalıyorsun birde sormak istediğin bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım 1,5 ayım londra merkezde gecti okulum canary wharfdeydi ev ise kilburn deydi arada baya mesafe olduğu için çok gezdim :D Underground'u ezbere bilirim. :D
Eğer araba yoksa oyster kart almanı öneririm otobüslerde hızlı trenlerde underground,overground,picadly line daha bir çok araçlarda kart kullanman gerekiyor, buslarda Türkiye deki gibi para geçmiyor akbil mantığı var ama kart ile işlem yapıyorsun.
-Aman diyem domuz yeme cips veya cikolata yiyeceksen bilindik marka ye bn az kalsın yiyordum ağzımdakini tükürdüm :D
Sokaklar ıssız demişsin yerleşim yerlerinde pek birşey olmadıgı için sokaklarda insan yok Westminster - London Bridgeye git akşamları ozaman görürsün tenhayı :D hatta akşama bile gerek yok öğlen gitsen bile kalabalık :D

Son düzenleme:
bro bu ingiliz vatandaşlığına falan geçerken kraliçeye bağlılık yemini falan ediyomuşsun duyduğum kadarıyla doğrumudur bu ?

Evet, doğru. Fakat bu yeni çıkan bir şey. Daha eski zamanlarda böyle bir şey yokmuş. Şimdi ise vatandaşlığa geçen kişiler yemin ediyor. :)

----------

Abi benim orda canım sıkılır vallahi :D En azından Türkiyede hergün bir olay oluyor gazeteler, televizyonlar saolsun sürekli gündemi değiştirip güncel tutuyorlar .p Ama kim ne derse desin yolunu yordamını öğrendinmi ordada her türlü işini yürütürsün dostum hayırlı olsun :)

İnan ki bende aynı durumdayım şuan. Buraya geldim, deyim yerinde ise sudan çıkmış balığa döndüm. İçime bir fil oturdu. Şimdiden ülkemi, insanlarını ve ailemi, sevdiklerimi çok özledim. Nasıl alışacağım gerçekten bilmiyorum. Ruh gibi dolaşıyorum burada...

beyler arkadaş chav olmuş kendisinden haber alınamıyo (u wot m8)

Yıllardır yapmak istediğim birşeydi ama nasip olmadı bu sene Çin'e gidecektim ona da maddi durumum yetmedi 3arkadaşım gitti ben gidemeyince moralim bozuldu ..:)
Sana Hayatında başarılar dilerim inşallah istediğini yaparsın güzel bir yaşamın olur orada ;)

Aylardır boşuna bekliyorsunuz Avrupa da yaşam sanıldığı kadar kolay değil. 1 ay kadar kaldı saniyorum sonra dönmüştür yurda belki o kadar bile surmemiştir.

Aylardır boşuna bekliyorsunuz Avrupa da yaşam sanıldığı kadar kolay değil. 1 ay kadar kaldı saniyorum sonra dönmüştür yurda belki o kadar bile surmemiştir.
Bildiğinden mi söylüyorsun bunu yoksa fikir mi yürütüyorsun

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri