• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maç Analizi (FB-BJK)

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Ben böyle lanet olası maç görmedim :D Cüneyt Çakır batırdı,Meirelese diyeceğim yok,Volkan yine yaptı yapacağını.Herşeye rağmen net Fenerin hakkıydı

Necip oyuna giresiye kadar beşiktaşın farklı kazanacağını düşünüyordum.Bu yıl oynamayan adamı derdibe oyuna almakda yenetek ayrıca.Tabi bir yetenek daha var oyuna girip 20 dakka içinde kırmızı kart görmek.

Yaramı Deşmeyin Gençler Tek Maçtan Gitti 200 Tl :@ Fener Maçına 2/1 Dedim İlk Yarı Beşiktaş Aldı Tmm Maç Sonucu Fener Alsa 200 TL Alcaktım Diğer Tüm Maçlar Tutmuştu.

Ben hayatım boyunca, böyle bir maç izlemedim desem yeridir. Stresten öldüm resmen. :D

Kalp krizi geciricem diye panik oldum o derece yani ;)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

analiz mi !? Al sana analiz, bilic denen kansız maçı 70 dk locadan izledi

Beşiktaşlı olarak, maç fenerbahçenin hakkıydı açık ve net. Beşiktaş 2. yarı oyunda yoktu resmen, hakemin verdiği kararlar zaten işin cabası..

bence maçın hakkı beraberlikti hakkını verdi maç berabere bitti. cüneyte gelirsek 2 takım açısındanda çok kritik hatalar yaptı. kötü yönetime rağmen maçın hakkı beraberlikti bence

alves oyundan atılmalıydı. Necibin kırmızısı yalnıştı Necibe vericekse Canerede vericekti. Fenerinde 1 adet penaltısı verilmedi. Maçın hakkı beraberlikti ve oda oldu. Beşiktaş savunmasının yine iyi olmadığı 3 golden belli oldu :) bence maçın özeti budur.

analiz mi !? Al sana analiz, bilic denen kansız maçı 70 dk locadan izledi

29orjhd.jpg

Necip oyuna giresiye kadar beşiktaşın farklı kazanacağını düşünüyordum.Bu yıl oynamayan adamı derdibe oyuna almakda yenetek ayrıca.Tabi bir yetenek daha var oyuna girip 20 dakka içinde kırmızı kart görmek.

farklı kazanacağını düşünmek pek mantıksız olmuş oyun ilk dakikalardada son dakikalardada fenerbahçenin hakimiyetiyle ilerledi zaten

alves oyundan atılmalıydı. Necibin kırmızısı yalnıştı Necibe vericekse Canerede vericekti. Fenerinde 1 adet penaltısı verilmedi. Maçın hakkı beraberlikti ve oda oldu. Beşiktaş savunmasının yine iyi olmadığı 3 golden belli oldu :) bence maçın özeti budur.

Birde Fenerin serbest vuruştan ağlara giden topta hakemin kaleciye foul diye durdurğu bir pozisyon var.Ayrıca Necip Caneri çekti Caner ondan sonra tuttu formaya hatırladığım kadar öyle zaten.Olması gereken Necip tuttuktan sonra durdurmasıydı oyunu sorun yok.

oyun asiri dercede zevkli basladi. Gercekten ilk defa adam gibi mac izledigimi dusunuyorum. Kirmizi karta kadar tabiki. Bence cok agirdi, ordan sonra pek zevkli olmadi acikcasi.

Fener haksiz bir kirmizi gordu besiktas 4 kisi eksik oynadi. Motta 70. dk aonrasin girdi oyuna, fernandes kicini yirtti sari gormek ve ceza almak icon cuneyt inatla vermedi, alvesin dayak yemesi lazimdi yemedi, emenikenin sivoku linc etmesi lazimdi etmedi.

Kesinlikle tolganin emegine akittigi tere yazik oldu. Fener ise cok iyi idare etti oyunu. Ilk 30dk oyunun hakki beraberlikti, kalaninda ise besiktasin haketmedigini, bir besiktasli olarak, cok rahat soyluyorum. O defans oyuncularina verilen paraya yaziklar olsun.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

oyun asiri dercede zevkli basladi. Gercekten ilk defa adam gibi mac izledigimi dusunuyorum. Kirmizi karta kadar tabiki. Bence cok agirdi, ordan sonra pek zevkli olmadi acikcasi.

Fener haksiz bir kirmizi gordu besiktas 4 kisi eksik oynadi. Motta 70. dk aonrasin girdi oyuna, fernandes kicini yirtti sari gormek ve ceza almak icon cuneyt inatla vermedi, alvesin dayak yemesi lazimdi yemedi, emenikenin sivoku linc etmesi lazimdi etmedi.

Kesinlikle tolganin emegine akittigi tere yazik oldu. Fener ise cok iyi idare etti oyunu. Ilk 30dk oyunun hakki beraberlikti, kalaninda ise besiktasin haketmedigini, bir besiktasli olarak, cok rahat soyluyorum. O defans oyuncularina verilen paraya yaziklar olsun.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Kırmızı haksız felan değildi kasıtlı yaptı Meireles.

Geri