• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maç Analizi (FB-BJK)

cok agir gorundu gozume, yorumcular ne dusunur bilemem.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Birde Fenerin serbest vuruştan ağlara giden topta hakemin kaleciye foul diye durdurğu bir pozisyon var.Ayrıca Necip Caneri çekti Caner ondan sonra tuttu formaya hatırladığım kadar öyle zaten.Olması gereken Necip tuttuktan sonra durdurmasıydı oyunu sorun yok.

Orada bence de bir şey yoktu. Kuyt Tolgaya vurdu olarak gördüm ben

Necip tuttu ama sonrasında Canerde tutarak çizgiye çekti. Dediğim gibi birşey verilicekse ikisinede verilmesi gerekirdi.

----------

oyun asiri dercede zevkli basladi. Gercekten ilk defa adam gibi mac izledigimi dusunuyorum. Kirmizi karta kadar tabiki. Bence cok agirdi, ordan sonra pek zevkli olmadi acikcasi.

Fener haksiz bir kirmizi gordu besiktas 4 kisi eksik oynadi. Motta 70. dk aonrasin girdi oyuna, fernandes kicini yirtti sari gormek ve ceza almak icon cuneyt inatla vermedi, alvesin dayak yemesi lazimdi yemedi, emenikenin sivoku linc etmesi lazimdi etmedi.

Kesinlikle tolganin emegine akittigi tere yazik oldu. Fener ise cok iyi idare etti oyunu. Ilk 30dk oyunun hakki beraberlikti, kalaninda ise besiktasin haketmedigini, bir besiktasli olarak, cok rahat soyluyorum. O defans oyuncularina verilen paraya yaziklar olsun.

Kırmızı haklıydı direkt dizine bastı adamın zaten ondan önce dikkat ettiysen diğer dizide meireles yüzünden kanıyodu.

Necip tuttu ama sonrasında Canerde tutarak çizgiye çekti. Dediğim gibi birşey verilicekse ikisinede verilmesi gerekirdi.

----------

Kırmızı haklıydı direkt dizine bastı adamın zaten ondan önce dikkat ettiysen diğer dizide meireles yüzünden kanıyodu.

o kano gordum bende kimin yaptigini bilmiyordum ama. Eger gene ayni adamsa olabilir kirmizi tabi uyaridan sonra bu harekete.

----------

Kuyt'un kaleciyi engelleyecek bir hareketi,veya teması olduğunu görmedim fazlasıyla abartılıydı faul çalınması ki normaldede zaten en nefret ettiğim kural kaleci hayvan gibi topa çıkma bahanesiyle 4-5 kişinin üzerine atlıyor sonrada faul kazanıyor.Bu kuralara bir düzenleme gelse keşke.Necip tuttuğu an Caner kendisini salıp sarıda gördürülebilirdi.Necip tutunca Caner'de kendisini kurtarmak için tutmuştur haklıdır bence.

Geri