• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Madem artıq x-w-q qullanabilecez

Bildiğim kadarıyla bir ülkeyi ele geçirmek için önce eğitim sisteminden başlamalısın. Şayet Adolf Hitler öyle yapmıştı. Tabii Adolf Hitler'in amacı ülkeyi yahudilerden ve kırmalardan kurtarmak bir nevi soykırım yapmaktı. Fakat bizim durumumuz ise şu anda muamma.

Aynen öyle katılıyorum.

Eğitim sisteminde oynama yokki
nasıl yok kanki kürtçe eğitim verilicek ya ama şuanlık özel okul sonra diceklerki tepki çok geldi devlet okullarındada görülücek oh ne güzel. ben şu yüzden karşıyım yarın öbürgün ordaki adam buraya geldiğinde nasıl anlaşıcaz biz ?

nasıl yok kanki kürtçe eğitim verilicek ya ama şuanlık özel okul sonra diceklerki tepki çok geldi devlet okullarındada görülücek oh ne güzel. ben şu yüzden karşıyım yarın öbürgün ordaki adam buraya geldiğinde nasıl anlaşıcaz biz ?

Anadilde eğitim hakkı tanınıyor sadece sistemde değişikliğe gidilmiyorki özel okullarda anadil gerçekten saçma anadilde eğitimi bende destekliyordum fakat bunu devlet okullarına uygulamaları lazımdı oda bu şekilde. 1.sınıfta anadilde eğitimin yanında Türkçe eğitimi verilecek ve 2.yıla türkçe eğitimle devam edilecek.Bu hem okuyan öğrenci için her türlü daha iyi.Gerçekten hiç Türkçe bilmeyip okula başlayan çocuk çok doğuda.Kürtçe eğitimle başlayıp Türkçeyle devam edilmesi gerekir.Bence devlete uygulamayacaklar kürtçe eğitimi.Uygulasınlarmı?Bana sorarsanız olması lazım.

Anadilde eğitim hakkı tanınıyor sadece sistemde değişikliğe gidilmiyorki özel okullarda anadil gerçekten saçma anadilde eğitimi bende destekliyordum fakat bunu devlet okullarına uygulamaları lazımdı oda bu şekilde. 1.sınıfta anadilde eğitimin yanında Türkçe eğitimi verilecek ve 2.yıla türkçe eğitimle devam edilecek.Bu hem okuyan öğrenci için her türlü daha iyi.Gerçekten hiç Türkçe bilmeyip okula başlayan çocuk çok doğuda.Kürtçe eğitimle başlayıp Türkçeyle devam edilmesi gerekir.Bence devlete uygulamayacaklar kürtçe eğitimi.Uygulasınlarmı?Bana sorarsanız olması lazım.
ben sadece genel olarak duyduğum kuralı söyledim he eğer türkçe olarak yine öğretirlerse ne güzel ama bütün okul dönemini kürtçe olarak okuturlarsa orda sıkıntı olur

ben sadece genel olarak duyduğum kuralı söyledim he eğer türkçe olarak yine öğretirlerse ne güzel ama bütün okul dönemini kürtçe olarak okuturlarsa orda sıkıntı olur

Bu öğrenciler içinde çok kötü olur.Ne kadar iyi dil bilirsen o kadar önde olursun.Sadece kürtçeye tıkışıp kalırlarsaki Türkiye için bu imkansız.Türkçe eğitimi şart.

Alman'da bir sürü Türk var onlara Türkçe eğitim veriliyormu okullarda?
her kese ayrı dil öğretmeye çalışmak ne saçma yaşadığın ülkenin dilini bilmen ve ingilizce bilmen yeterlidir diye düşünüyorum

Alman'da bir sürü Türk var onlara Türkçe eğitim veriliyormu okullarda?
her kese ayrı dil öğretmeye çalışmak ne saçma yaşadığın ülkenin dilini bilmen ve ingilizce bilmen yeterlidir diye düşünüyorum

Almanyayla kıyaslayacaksak daha geniş alabiliriz konuyu ele.Birincisi doğuda çocuğun çevresi,çarşı esnafı %90 kürtçe konuşmakta (şırnak,hakkari,diyarbakır gibi şehirlerde) aile içide dahil.Almanyada ise çocuğun yaşadığı çevrenin büyük bir kısmı almanca konuşmakta.

Gelse ne olur gelmese ne olur dışarı çıkıp reklam panolarına bakın Türkçe kalmış mı ?

Onu bırakın sitemizin adı bile maxigame.Maksimumoyun.org daha güzel duruyor.Kullanıcı ismimi 4-5 sene önce almıştım hala onu kullanıyorum biraz akıllanınca ne kadar yanlış yaptığımın farkına vardım.

Gelse ne olur gelmese ne olur dışarı çıkıp reklam panolarına bakın Türkçe kalmış mı ?

Onu bırakın sitemizin adı bile maxigame.Maksimumoyun.org daha güzel duruyor.Kullanıcı ismimi 4-5 sene önce almıştım hala onu kullanıyorum biraz akıllanınca ne kadar yanlış yaptığımın farkına vardım.
tamamda ingilizce ulusal dil yapıcak bişi yok maxigame daha mantıklı

gelse bir zararı olmaz diye düşünüyorum artık isimlerde x q filan olabilir :D komik de olur :D mesela xelçuk :P

Geri