• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Marketten Ne Almalıyım ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Bizimkiler marmaris'e gittiler ben de evde tek kaldım yine, ilk 3 gün onla bunla parayı çarçur ettim ve geriye sadece 19 TL param kaldı :D Bu 19 TL'nin beni 7 temmuza kadar idare etmesi lazım ve birazdan evden çıkıp markete gideceğim çünkü karnım aç ve evde adam akıllı yiyecek bir şey yok. Bu 19 TL ile eve 3-4 gün yeterli olacak erzak depolamam lazım ne alabilirim ?
Not: Bim'e gitmiyorum bu yüzden insaflı önerilerde bulunursanız iyi olur :D

Gittim markete :D Aldıklarımı sayıyorum :D
3'ü domates 2'si mercimek ve 1'i tavuk çorbası olmak üzere 6 tane hazır çorba, 2 tane 500g'lık makarna :D

1 tane cevizli ezme (makarna sosu niyetine), 1 tane yoğurt, 1,5 lt'lik karışık meyve suyu :D

Tüm bunların sonunda elimde 5 TL gibi bir para kaldı onu da hani sonlara doğru ölecek gibi olursam ölmekten kurtulayım diye kenara köşeye bir yere ayırdım :D

Son düzenleme:
Benim önerim meyve suyu,1 paket makarna 2 adet çorba,sabahları için öneride bulunamayacağım :D

Kahvaltı ne olacak kahvaltıda içindemi ?

Son düzenleme:
ben senin derdini anladım hadi al bakalım emreciğim anca gereğini karşılar
2932_buyuk.jpg

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
hazır çorbalardan al 19 tl ye yaklaşık 5 paket eder geri kalan parayada ekmek al 3-4 tane eder sabah akşam yersin sıkıntı çıkmaz :)

evdekiler giderken bütün erzaklarıdamı aldı la ? hiç bir şey yok mu :D

hero baby alıcaksın 3 tl ( 2 paket 3 tl ) bir kutu süt de 2 tl bir günlük masrafın 5 tl ^^ hero baby i az koyarsan kar edersin ve süt de aynı şekilde :D

Sabah

• [15'li] Yumurta (2,5 TL)
  • [500 gr] Zeytin (2,5 TL)
  • [2 paket] Süt (3 TL)
  • [750 gr] Beyaz Peynir (5 TL)

Öğle

• [3 paket] Çorba (3 TL)

Akşam

• [3 paket] Makarna (3 TL)

Toplam : 19 TL

Fuse Tea - Ice Tea

----------

Bizimkiler marmaris'e gittiler ben de evde tek kaldım yine, ilk 3 gün onla bunla parayı çarçur ettim ve geriye sadece 19 TL param kaldı :D Bu 19 TL'nin beni 7 temmuza kadar idare etmesi lazım ve birazdan evden çıkıp markete gideceğim çünkü karnım aç ve evde adam akıllı yiyecek bir şey yok. Bu 19 TL ile eve 3-4 gün yeterli olacak erzak depolamam lazım ne alabilirim ?
Not: Bim'e gitmiyorum bu yüzden insaflı önerilerde bulunursanız iyi olur :D

Ahaha BİM'e gitmiyorum yazmış. :D Trolluk sebebi.

O değilde saat 11'de açık olan market kalıyormu ? :D

Geri