• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Marketten Ne Almalıyım ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evdekiler giderken bütün erzaklarıdamı aldı la ? hiç bir şey yok mu :D
Adam en mantıklı cevabı vermiş tınlayan yok,ulan sanki sen marmariste yazlıktasında evde birşey yokmuş gibi konuşuyon yada siz ovadan ovaya giden göçebe bir ailesiniz günü birlik yemek buluyorsunuz hangisi :D

Gittim markete :D Aldıklarımı sayıyorum :D
3'ü domates 2'si mercimek ve 1'i tavuk çorbası olmak üzere 6 tane hazır çorba, 2 tane 500g'lık makarna :D

1 tane cevizli ezme (makarna sosu niyetine), 1 tane yoğurt, 1,5 lt'lik karışık meyve suyu :D

Tüm bunların sonunda elimde 5 TL gibi bir para kaldı onu da hani sonlara doğru ölecek gibi olursam ölmekten kurtulayım diye kenara köşeye bir yere ayırdım :D

----------

evdekiler giderken bütün erzaklarıdamı aldı la ? hiç bir şey yok mu :D
​Benim hazırlayabileceğim bir şey yok :D

yumurta

makarna

ülker bebe bisküvisi ile süt

yağ ,dondurulmus patates ,pizza, ..

Aburcubur olarak da kek filan al.

Sen hiç içmemişsin o zaman :D Meysu dediğin marka çok eski ve gayet de kaliteli bir markadır, eskiden piramit şeklinde meyve suları vardı kalmadı şimdi onlardan :D

satılıyor hala onlardan. ama nerde bilmiyom geçen sene mi ne içmiştim ^^

illuminati

pvsr9.jpg

----------

o değilde cidden böyle meyva suyu varmı lan nerde içecen bunu :D

Emre marmaris'ten geliyorum 1hafta oldu piştim geri geldim , ev gibisi yok erken dönerlerse şaşma 50C sıcak :) Geçmiş olsun bu arada :D Allah yardımcın olsun

Geri