• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Master Yi <3

Demek ki bu oyunda oyunu bilmeyen bile muhabbete yabancı kelimeler ile dalabilirmiş bunu anladık :D
:alkis LOL de bir sürü yabancı terimler var oynamayanlara çok farklı geliyor adam da bunu farkedip çözümleme yapıp o da kendi farklı kelimeleriyle konuya dalmış :alkis
jungler falan demişsin ya çoğu da yemiştir heee :D ben yeni okudum yorumları admireymiş yok kashmire :D

bana göre ap yi devam et bence o level için skillerine bakarak hero önerdim ilerde skill s geliştirince bi lux alabilirsin mesela yada diana ama yol yakınken syndra alıp oynamaya başla başta baya zor gelebilir ama onu yenebilecek herolar nadirdir

bana göre ap yi devam et bence o level için skillerine bakarak hero önerdim ilerde skill s geliştirince bi lux alabilirsin mesela yada diana ama yol yakınken syndra alıp oynamaya başla başta baya zor gelebilir ama onu yenebilecek herolar nadirdir

skillere bakarak nasıl hero önerdin anlatırmısın :D bide ap yi oynamamış ad oynamış millet iyice lol bölümünü dalgaya aldı

ap yi devam et benceden kasıt yeni ap herosu alıcam demiş biraz düşünürsen 3gündür oynuyorum diyor 3 günlük bir adamdan skill shot beklemessin buda newbie skille girer ap master yi skil shot gerektirmez sadece q atacan anladın ?

ryze öneririm skill shot gerekmez combosunu yaptıktan sonra işi kolaydır.

Geri