• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame Ailesi Olarak Hepimizin Bayramı Mübarek Olsun

Namazdan geldim hemen girip bayramınızı kutlayayım dedim, hepinizin bayramı mübarek olsun, sevdiklerinizle beraber sağlıklı, mutlu , huzurlu nice bayramlara erişmeniz dileğiyle :)

Herkesin bayramini en icten dileklerimle kutlarim.Allah daha nicelerini gosterir insallah.

Tapatalk 2 ile gönderildi.

Hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Allah nice bayramlar göstersin

Amin, tüm müslüman aleminin bayramı mübarek olsun daha güzel bayramlar görmeniz dilegiyle.

Cümlemizin bayramı mübarek olsun.Allahü teâlâ kıldığımız namazları , tuttuğumuz oruçları verdiğimiz zekat ve filtreleri kabul etsin.

Sağolasın, Bayramınız kutlu olsun muhterem din kardeşlerim...
PS: Logo değişikliliğine gidilse ?

Geri