• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

maxigame ailesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Grogia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hoş Geldin. :) (bence bu forumdan yararlanıyorsak, nimetlerinden faydalanıyorsak burdada bir teşekkürü çok görmemek gerekir :D veya bir yorumu :) )

Üyemiz az değilde çoğu üşeniyor sadece forumu sömürüp çıkıp gidiyorlar :)
aynen abi gerçi bende bir kaç dosya indirmek için üye oldum simdi cıkamıyorum :D

----------

Hoş Geldin. :) (bence bu forumdan yararlanıyorsak, nimetlerinden faydalanıyorsak burdada bir teşekkürü çok görmemek gerekir :D veya bir yorumu :) )
vallahi billahi dostum ya :D bosa demiyolar öpen yarar bu millete ne kadar hizmet edersen et boş millet değerini bilmiyo hic

----------

vallahi billahi dostum ya :D bosa demiyolar öpen yarar bu millete ne kadar hizmet edersen et boş millet değerini bilmiyo hic

Geri